Dybowo między Solcem Kuj. a Toruniem

Jak zawsze jadę do lub z Torunia to widzę tak trzy przydrożne koleżanki :) Jedna ok 25 lat stoi po prawej stronię (obok żółtych barierek)zaraz jak się wjeżdża w tą miejscowość lecąc na Toruń druga zaś ok 26-27 latek po lewej stronie (obok fotoradaru) a trzecia zdrowa 4dziestka też po lewej stronię obok stacji paliw (na pasie do skrętu na CPN). Ogółem jeszcze nie korzystałem ale jeśli ktoś korzystał niech da cynk czy warto :)

Komentarze dodaj komentarz
 
Milinko
0

Dajcie spokój z tą Natascha Bułgarka z wielkim brzuchem naciągsra na kase za wszystko woła dopłate xa pokazanie cycka cxy dotykanie tylka czy ćipy 30zł żenada totalna jak już weżnie hajs to robi się nie miła i pogania nie polecam

 
Darekdrxci
0

@Milinko: Dlaczego robisz mu tylko komedię? Nie podobało ci się to. Sadie lubię to.I akceptuję to. Zgadzam się, dam mu więcej, dobrze, że się mną opiekuje.Lubię to. Próbowałem go kilka razy, kiedy to był ona i nie zmieniłbym go na inny krótki.

 
Wikary40
+1

Byłem dziś u blondynki (Nataszy) na Watisie. Słyszałem słabe opinie ale pełne jaja nie pozwalały czekać. Przed kasą wynegocjowałem że ma się rozebrać do lodzika i pojechaliśmy w las. Na miejscu ładnie się rozebrała i kształtną dupcia zaczęła ocierać się o kutasa. Później założyła gumę i zaczęła obciągać. Tak mnie podniecila, że zaraz dopłaciłem i zaprosiłem na maskę auta. Ładnie się wypiela i mocno dała ruchać od tyłu. Finał przyjęła na cycuszki i stwierdziła, że dawno nikt jej tak mocno nie zerŻnął. Ceny 50, 70, 100.

 
Rafal5555
0

Byłem dzisiaj u blondi na 294 km. Super dziewczyna miła i rozmowna. Nie grymasi, do seksu można samemu ja rozebrać ma co pokazać. Duże cycki i fajny tyłek jak się wypnie. Daje się masować. Polecam

 
szybki999
0

Widziałem dzisiaj jedną sztukę na stacji Watis. Wyszła z toalety i zniknęła gdzieś przy wyjeździe za ogrodzeniem, w lesie. Zaparkowałem i poszedłem jej szukać ale nikogo nie bylo. Była ubrana na różowo w szpilkach o się zastanawiam czy jest tam jakieś przejście czy ki czort bo zlatałem się po tym lesie i ani śladu.

 
szfffagier
-2

Jak komuś uda się do tej panny zajechać to niech jej powie żeby pomyślała nad zmianą miejscówki bo pokusiłem się przed wczoraj przejechać i była, 3 razy jeździłem i zawracałem aż w końcu odpuściłem bo nie chciałem ryzykować kolizji.

Zaloguj / zarejestruj