Lisów
SToja na zmiane czasem ruda czasem blondynka obie calkiem fajne i czyste mozna sobei pogaworzyc na luzie polecam
SToja na zmiane czasem ruda czasem blondynka obie calkiem fajne i czyste mozna sobei pogaworzyc na luzie polecam
koledzy odpisze ktos na moje wczesniejsze pytanie ?
Dobrze prawisz -koti, poza tym to nie wierzę w te Twoje 30 minut, chyba, że jej zapłaciłeś 3x więcej :)
Ha ha weron dobry bajkopisarz jesteś. Po pierwsze na masce by ci nie dala a jeżeli już to za ile? A po drugie żeby się spuscic na cipke to musislbys walic bez gumy a bez gumy tam żadna nie daje.
Panowie nie byłem nigdy u dziewczyn w lisowie. Mam pytanie, gdzie ta blondyna zabiera na sex w jakie miejsce podpowie ktos? wiem gdzie stoi tylko nie wiem gdzie na sex zabiera niech ktos opisze dokladne miejsce
Z ta blondyna to roznie jest, raz miła i przyjemna az chce sie ja dymac a raz jakby jej sie nie chciało kończ kończ za długo . Ostatnio byłem posówałem ja na masce nic nie mowiła ze za długo chyba z 30 min ja trzymałem i było ok spust na cipke i jade dalej
A swoja droga olo chwaliles bladynke kilkanaście wpisow do tylu a teraz już nie ??? Zreszta nie moja broszka.
Ja wiem co pisze. ''Escort girl" to sa ekskluzywne kobiety nie tylko do sexu ale tez do publicznego towarzystwa i ich stawki zaczynają się tak jak napisałem a o [adres] to każdy wie. Przemial pacjentow taki sam jak tutaj tyle, ze w lepszych warunkach
Koledzy jakie stoją tam panie niech ktos kto zna temat sie wypowie
Szwagry jakie dzis panie stoją? Będę przejezdzal za 3 godzonki
Te wasze pytania to mnie rozpierdalaja. A to a tamto a sramto, zadajecie pytania i macie wymogi jakbyście mieli co najmniej auto lub mieszkanie kupować a nie poswiecic marne 50zl. Proponuje wziasc sobie tzw."[adres] girl'' która bierze od 1000zl w zwyz za godz i wtedy można kaprysić. Podejzewam, ze większość z was zadających te głupie pytania typu ''jakie szpilki'' to małolaty walacy konia przed komputerem.
Do której stoją panie
Gdzie te panie dokladnie stoją jaki kierunek??
A jaki wiek?? Na dole w komentarzach o tej blond i aue wypowiadają.. Co to footjob?? A jakie szpile pelne czy odkryte stopy??
Dziś stoją dwie czarna i bladyna , jak dla mnie to lepiej się prezentuje czarna, super figura i nogi . Stała w mini bardzo krótkiej i szpilkach. Ciekawy czy robi footjob?
Koledzy dajcie znać w ktorym miejscu stoi jak jest ubraną?? Stoi codziennie w jakich godzinach?
A gdzie ona stoi dokladnie?? czy jakies inne ciekawe tez sa?
a jaki wiek ladna z buzi?
Tam jest tylko jedna bladynka wiec z inna nie pomylisz. Lato to mini i szpilki jest zazwyczaj od 10 do 15 na pewno może dluzej, nie wiem.
usher opisz jak wyglada jak sie ubiera od ktorej do ktorej stoi?? pozdro
szwagry mozecie opisac ta blondi jak wyglada jak seie ubiera i od ktorej do ktorej stoi
Byłem kiedyś u bladynki jest przeważnie od 10.00 nie wątpliwie najlepsza, wspaniale nogi, swietny biust w miniówce to się chyba urodzila. Do tego bardzo czysta , zadbana, pachnaca, paznokcie i wlosy bez zarzutu. Co ważne nie naklada na siebie "tapety". Jest mila i sympatyczna wiec nie napisze, ze polecam bo to nie rzecz ani towar w sklepie ale napisze ,ze warto ja odwiedzić i dac zarobić.
Panowie jakies nowe informacje?
pojawilo sie cos nowego?
Stoją dziś? Jak jest czarna ubrana ?
Dziewczyny bedziecie jutro? Szwagry wiecie cos? Dajcie info. Od ktorej...
Stoją dzisiaj ? Podzuccie jakies info
Jak ta blondynka, bo jeszcze tam jej nie widziałem...
I jak tam co tu słychać ?
wykonuje ktoras finał w buzi ?
Panowie a w ktorym miejscu zaruchac chodzi mi gdzi zabrac pania zeby było dyskretnie?