Strzalka Zagloba. Droga 94 wylot na strzelce. Zaraz za duzym rondem po lewej stronie

Przejezdzalem i laska syper ubrana. Figura pierwsza klasa. Jak zawrocilem to juz byla zajeta. Ciagle oblegana. Cos ktos moze o nien wiecej?

Komentarze dodaj komentarz
 
Janusz45
0

@Iveco90: się odpierdala, to ja wiem dlaczego . Firma jest chujowa jak jest źle zarządzana. To co było kiedyś już nie wróci bo wymiar sprawiedliwości wypłoszył tą grupę i pozamykał niektórych. A to dlatego że za pazerni byli i łapy wszędzie pchali. I dlatego teraz same stare pasztety.

 
Sasasa
+1

Dzięki Panowie za podpowiedź..😂 latalem tam dzisiaj na trasie..stała obsada czyli 3 sztuki.. W szoku jestem jakie oblężenie mają... Nie ma się co dziwić że nikt nie sprowadza nic lepszego jak one mają ciągle kolejki..

 
Sasasa
0

@Telllllko: 1 gruba cycata wesoła Bułgarka, 2 chuda szpetna wiecznie nie zadowolona bulgarka nie bez potrzeby nazywana baba jaga 3 przy kości trochę wesoła Bułgarka, serwis mierny..

 
Jakiii
+1

@Sasasa: daj spokój,jak jadę to nawet na nie patrzę bo mi się wymiotować chce na sam widok tych pasztetów. W innych rejonach kraju potrafią załatwić ładne dziewczyny a tu już od kilku dobrych lat najochydniejsze babsztyle przywożą.

 
Woloo
-1

Panowie czy wy naprawdę lubicie walić takie ochydne pasztety ? Gdybyście przestali je brać przez 2 miesiące to by się alfy zorientowały że asortyment mają do bani i trzeba wymienić na młodszy. Jak to jest że w innych regionach kraju potrafią ogarnąć młode ładne laski a u nas wszystkie ładne zamienili na ostatni sort padliny

Zaloguj / zarejestruj