zjazd na strzelnice
Ruda, piękne ciało chyba nowa
Ruda, piękne ciało chyba nowa
Robson. Żyjemy w kraju demokracji i każdy może robić co chce. Nikt nikogo nie przymusza jechać na dziwki. To jest wybór każdego człowieka indywidualny. Każdy dorosły człowiek odpowiada za siebie. Te chłopaki to nie dzieci tylko dorosłe byki żeby ich ktoś prowadził za rączkę przez życie?
Młody Corina# dajcie spokój z tymi chorobami! Bo tego juz się czytać Odechciewa!
To prawda. Najgorsze co może być to robić wodę z mózgu młodym chłopakom i oszukiwać ich, że seks z dziwką w lesie jest w pełni bezpieczny. Ja bym się chciał zapytać przykładowo TICO dlaczego piszesz, że dziewczyny są zdrowe? Czy widziałeś ich wyniki badań? Czy byłeś z nimi u lekarza? Jeśli nie to jakim prawem piszesz coś takiego? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że w ten sposób wydałeś może niejeden wyrok na takich młodych, niedoświadczonych chłopaków?
dokładnie jak pisze Karina ! uwaga na HIF skoro ktoś pisze że ruda ma HIV i zaraża z zemsty to prawda ?? no nie Ciekawe że pare dziwek ostatni znikło z okolic Opola ciekawe czemu ??? chyba oczywiste ze tez sa chore a jak dziwka pracuje 10 lat jak ta lejdi Gaga czu Monika to nie wieze ze ani rezu nie pękła jej guma z klientem i nie dostały chciaz jakiego trypla czy rzerzaczki. Dlatego nie warto jezdizc na kurwy do lasu tylkjo na sprawdzone na mieszkaniówki
Piszecie na tym forum, że chłopak popełnił samobójstwo bo dowiedział się, że ma HIV. A kto jest winien tej śmierci i innych o których nie wspominacie? Na tym forum są tacy, którzy piszą, że prostytutki są zdrowe, atrakcyjne, a seks z nimi bezpieczny. Piszą, że wszystkie informacje o HIV, AIDS, chorobach wenerycznych to pomówienia. Piszą tak choć wiedzą albo domyślają się, że coś może być nie tak. Mam znajomego, którego syn pod wpływem takich tekstów na forum miał problemy zdrowotne. Na szczęście okazało się, że to nie HIV ale swoje przeżyli bo jeden z drugim idiota reklamuje jak to miło jechać do prostytutki do lasu. Trochę wyobraźni i odpowiedzialności! Pomyśl najpierw zanim coś napiszesz człowieku jeden z drugim. Może ten chłopak co skończył z sobą też przeczytał na forum, że warto? Gdyby ktoś uczciwie napisał: uwaga na HIV to pewnie by nigdy się nie pojawił.
Tak jestem samobójca
w takim razie dziecko też będzie miało HIV i ty sie zarazisz! jesteś samobujcą !
Tak zapłodnienie
Jak udowodnisz ze to zrobiłeś ? zapłodnisz ją skutecznie ?
Robson. Żebyś wiedział pojadę do rudej i wyrucham ją bez gumki. Założymy się że to zrobię?
Tico* Jak jesteś taki pewien że to pomówienia o Rudej to udowodnij to. Jedź do Rudej i wyruchaj ją bez gumki a nie cwaniakuj na forum. To są poważne sprawy i nie ściemniaj. Dobrze wiesz, że Ruda zaraża a ty chcesz jeszcze wycisnąć z niej ile się jeszcze da kasy i piszesz że jest zdrowa. Nie okłamuj ludzi.
Haha i niebawem wyjdzie bestseler z pamiętnika TICO.
Gadałem kiedyś z Tico. Gadał że nie wierzy w te wszystkie adidasy. Pół wieku rucha bez gumy wszystko co się da i dziwki i stare oumy i zwierzaki i jeszcze co dzień rano marszczy freda i do dzisiaj fiut mu nie odpadł czyli jest zdrowy.
Gary ja tam dziwek nie rucham bez gumy, a ruda robiła tylko laskę wiec nie mam się co martwić.
Gary. Nie ruchalem nigdy rudej. Nie pisz bzdur! Nigdy nie rucham bez gumy żadnej dziewczyny.
Roy to TICO zaraził rudą adidasem. On ją ruchał bez gumy tak jak i inne dziwki pozarażał.
Roy. Dlaczego piszesz że to jest mój tabor? Ja porostu tylko kocham dziewczyny i nie jestem żadnym alfonsem.
Roy. To zwykłe pomówienia odnośnie rudej. Nie wiem komu tak zależy żeby ją tak oczerniac że jest chora na HIV. Wszystko chodzi tylko o kasę bo ruda ma duże powodzenie u klijetow. Któreś dziewczyny jej zazdroszczą i tak wypisują na tym forum żeby wystraszyć klijetow.
jak to czego ? - twojego komentarza do niżej zaistniałych komentarzy odnośnie rudej z twojego taboru.
Roy. Czego ty chcesz odemnie?
Może to że ciężarówka wjechała w barierę na wiadukcie to też przez rudą bo to pewnie był jej klient i własnie się dowiedział że ma HIV- a gdzie w tym wszystkim był TICO wielki obrońca swojego taboru
wlasnie sie dowiedzialem ze na zwm z dachu skoczyl koles co byl klientem rudej i zarazil sie HIV niezly szok ! 19 lat chcial miec swoj pierwszy raz z kurwa,,, no i bez gumy robil sie dowiedzil podobno tydzien temu o wynikach badan i skoczyl z 12 pietra !!!! masakra
stała dzisiaj ruda jagby nigdy nic
Bo kto normalny rucha przypadkowa laske bez gumy....
Najgorsze że pozwalała bez gumy. Ilu zaraziła? Lepiej nawet nie myśleć.
aabbcc Ameryki nie odkryłeś. Wszyscy zorientowani już dawno o tym wiedzą a jeszcze wcześniej można było się domyśleć co jest grane. Ruda sama się narzucała. Nie było problemu z niczym: anal, mocny seks, namiętne pocałunki, trójkąty i inne rzeczy. Szkoda bo dziewczyna fajna.
Hahaha
Uwaga! Ruda co stoi w tym miejscu ma AIDS. Mam znajomą ze szpitala w którym ostatnio była. Nie zgodziła się na leczenie i wróciła na trasę. Podobno chce zemsty na facetach i chce zarazić ile się ich tylko da.
Szwagier Olo miał na myśli Opel a nie Opole
Opole. A ty kurwa masz wglad wiej wyniki badani. Skacz rozsiewac plotki bo zile tacy ludzie koncza