Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Elton
0

@Izabela: ale ja nie mialem nic złego na mysli 😁😉szkoda ale rozumiem jak będę jeszcze w okolicy napiszę 😉😊

Zaloguj / zarejestruj