Pierwszy skręt na Dzierząznę od strony Soczewki
Dziewczyna w czerwonym polo, lodzik 50 zł, sex 100 zł, od poniedziałku do piątku 9-15
Dziewczyna w czerwonym polo, lodzik 50 zł, sex 100 zł, od poniedziałku do piątku 9-15
Ma ktoś namiar na fajną cichodajke ?
Macie Panowie jakiś namiar na fajną laskę z Płocka?
Ma ktoś namiar na tą pannę? Dobrze się bzyka? Czy są jakieś ograniczenia?
Jak by ktoś przejeżdżał i widział pannę dajcie znać 😮💨
Jest może dzis
@Falekg: nie było
Jest dziś ona?
Panna godna polecenia za 5 dyszek wjezdzasz w buzie ile fabryka dala zero marudzenia na koncu wszystko spija i następny:) jest cos w Płocku godnego polecenia ?
@Marco91: jest dziś?
@Krukonik90: nie bylem dzis ale bywam u niej czesto to zawsze jest
@Marco91: A oprócz loda coś więcej robi ?
@Raje2k: nie korzystałem z innej opcji więc nie wiem ale chyba tak bo tu ktos pisal ze bzykanie tez wchodzi w gre
@Marco91: mówisz że daje w buzię się mocno posuwać? Dobrze rozumiem?
Jak będzie dostępna piszcie Panowie że jest ..Pozdr
Wiecie może czy dziś będzie dostępna
Pusto
@Stama: ona czasami tam dalej od głównej drogo stoi
Dajcie znać czy stoi ;)
Przejeżdżałem dwa razy dziś, o 11 i o 12:20 i nie było jej
@Raje2k: I jak wiadomo czy jest
Jest dziś panna?
ja to ogólnie z Płocka jestem
A jakim panna samochodem jeździ ? Stoi czerwony w lesie ale nie wiem czy to ona
@Chetnyyy9996: to jej czerwone polo
@Chetnyyy9996: VW polo, możesz sprawdzić na Google street view
@Ruchacz228: To nie była onna to inna marka była samochodu ale czerwony stał dalej
Jest dziś ?
Jest dziś ?
Jak dziś? Jest ?
Fajna dziewczyna, miła, ładna, nie żadna ruska czy Rumunka, Polka ;) ssie świetnie, jeszcze do niej wrócę ;D
@Bandziur12: a tak na uboczu czy w samochodzie
@Bandziur12: dasz namiar gdzie ją znaleźć
Do której dziś panna jest wiadomo ? I jaka cena
Pojadę zobaczę napisze czy bedzie
@Michalll3: i co jest?
@Danilos: ta jest widzialem dosłownie jak ja jakiś gość odstawiał xdd
@Michalll3: dobry ma warsztat i co mozna z nia?
Będę przejeżdżał za 30 min ta droga to ci napiszę czy stoi
Tak jest stoi od 12 do 16
Jest coś dostępne macie jakiś fajny Namiar
Był ktoś z ogłoszenia z [adres]t twoja pani zaprasza z Kilińskiego 25?
Dziś jest dziewczyną w czerwonej polowce, zgodnie z opisem. Warto się zatrzymać
Jaka obsługa w miarę czy na odp...l
Witam był ktoś na Kilińskiego 25 Płock? Jakieś opinie
Jest tu Pana ? Ktoś potwierdź ?