Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Bandziur12
+3

Fajna dziewczyna, miła, ładna, nie żadna ruska czy Rumunka, Polka ;) ssie świetnie, jeszcze do niej wrócę ;D

Zaloguj / zarejestruj