Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Szybkimarian92
0

Kucyk może masz chęć o 12;45 się umówić na parkingu na pijanej górce ? Dokładnie przy zjeździe z A2 na parking jadąc od strony Siedlec.

 
Pip
0

Dzisiaj ok 14 stal jakiś pasztet po drugiej stronie od restauracji, chlopaki chyba mieli ją brac na 2 baty, bo we dwóch przyjechali 🙂

 
Eris113
0

A jak bierzecie u niej komplet to można z nią się bzykać z pół godz czy marudzi ? Daje się dotykać pieścić ?

 
konto_usuniete
+1

@Stary40: Stoi na bak.Przejezdzałem 2 godziny temu to stało krzesełko kubek z kawą.Pewnie klienta miała.

Zaloguj / zarejestruj