Długa przy bramie wjazdowej obok całodobowego

Kiedyś stała taka blondynka na długiej blisko skrzyżowania z ulicą szlak na wprost lewiatanu. Brała chyba 100 za numerek i można było iść do jej lokum które miała po drugiej stronie ulicy. Fajna była i na wiele pozwalała/ Wiecie może czy dalej tam stoi?

Komentarze dodaj komentarz
 
ruchacz
0

Gdzieś koło 45-50 lat w okularach niska, krótkie włosy.Ktoś kiedys ja nazwał że typ nauczycielki, moze przez te okulary???? Za to ciągnie jak odkurzacz, marudzi tylko przy wytrysku :-0

 
tester
0

Teraz stoją tam dwie blondyny, jedna to jest ta kurew nauczycielka co tak dużo przytyła a druga jest bardzo podobna do niej tylko jest młodsza i zgrabniejsza. Chciałem wziąć ją na warsztat ale niestety ktoś mnie ubiegł. Wiecie może co to za dziewczyna, co oferuje oraz za ile?

 
tester
0

Widziałem tam ostanio jakąś blondynę i wydaje mi się, że to nie jest ta kurew nauczycielka. Chciałem ją zgarnąć ale jakiś szwagier mnie ubiegł. Może ktoś potwierdzić kto teraz tu stoi?

 
ruhhhacz
0

Można jeszcze zastać tą blondynę z Ukrainy?? Potrafi świetnie się ubrać choć ma już swoje lata i małe piersi (wolę większe :p). Jest miła podczas spotkania i na wiele pozwala. A jeśli jej nie ma to może ktoś inny zajął jej rewir?? Dajcie znać kto tam stoi i od której

 
dlugi
0

Cześć szwagry!Powiedzcie czy ta kurew(nauczycielka) jeszcze pracuje???Bo rzadko jestem w Krakowie i nie wiem.Podobno gdzieś w Wieliczce obsługuje za dnia.Lubie ją walić bo jako nieliczna nie bała się mojego długiego ;-).Może ktoś ma do niej nr tel???

 
noon
0

Jechałem ostatnio długą i zobaczyłem że nauczycielka wróciła,ale taj jakby jest jej więcej,ale tłuścioch się z niej zrobił.Nigdy nie robiła szału ale teraz to już wolałbym sobie sam strzepać.....Kto ją zabiera?????

Zaloguj / zarejestruj