Komentarze dodaj komentarz
 
BabaHasan
0

Fajna blondyna na pierwszym zjeździe za brukowaną ulicą w głębi lasu przy bmw Zauważyłem tylko z wyglądu bo akurat wsiadała do klienta Chwilę poczekałem ale zjechało się kilku szwagrów i odpuściłem Ktoś coś o niej więcej powie?

 
KierowcaTiraa
0

Dzis jechałem trase w stronę Od Jarocina do Środy stała mega dobra Bulgareczka młoda ale robotę zrobiła mega wyglada dobrze i nie śmierdziała lepiej tam jechać niż tu sama tragedia

 
Bylemtam
0

@Fanaryk: Gdzie ona dokładnie stoi? Kręciłem sie dzisiaj z 20 minut i tylko stała starsza bułgarka na parkingu, potem na betonówce ta co sie lubi napić, i potem na tym małym parkingu starsza bułgarka blondynka. A młodej nigdzie nie widziałem, chyba że takie wzięcie miała.

 
Qwertyasd
+2

@Fanaryk: No i byłem . Z wyglądu straszydło , ale nic spróbuję bo przecież dobrze ciągnie. No i to był błąd stracone 5 dych na walenio lizanie. Nie polecam nie wrócę.

 
Maciek28
+1

Pewnie że jest mega blondi o długich nogach. Czysta pachnąca z czarnego BMW. Ale trzeba dalej zjechać do lasu Dziwie się że nie stoi ta laska przy drodze. Bo chyba by się faceci pozabijali o nią. I pewnie kolejki by się robiły :)

Zaloguj / zarejestruj