Komentarze dodaj komentarz
 
Grzzechu01
0

Chłopaki!!!! Naprawde uciekacie sie do tak prymitywnych akcji???? Chcecie dostawać lisciki do domu.......... Z głową wszystko. Juz doswiadczyłem tego....... zainteresowanym podam maila i moge wyjasnic temat. Po prostu informuje was........

 
Raptor
+1

@Britney: dziewczyny mają swoje miejsca (bezpieczne) jak gość porządny z kulturą itp Hotel pięć ⭐⭐⭐ ⭐⭐😉 hotele do koloru do wyboru na każdą kieszeń!!!

 
Raptor
0

@Sylek: biedny jesteś !! Wcześnie rano do pracy i do późna wieczora zapierdalasz ha ha . Jak pies się nudzi to sobie jaja liże !!! A ty głupoty piszesz . Znajdź sobie coś ciekawego do roboty

 
Raptor
0

@Sylek: synek idź do mamy a nie wypisujesz głupoty na stronie dla dorosłych ! Nie możesz spać spokojnie o 4:49 masz depresję ? Jesteś samotny i nie masz dziewczyny !! Napisz do gazety szukam dziewczyn Pseudonim Sylek powodzenia ;)

 
Raptor
+1

@BabaHasan: kamery są na betonie !!!! Poligon nie należy do nadleśnictwa tumanie ... Są znaki zakazu wjazdu ⭕z opisem na dole czarnym drukiem 🔲 nie umiesz czytać ! Analfabeto , za znakiem są kamery 🎥 Połowa co tu pisze albo jest naćpana lub na dziekankę nadają się!!!

Zaloguj / zarejestruj