kórnik - śrem
bazyl jakich mało
bazyl jakich mało
SĄ TAM JESZCZE JAKIES PANIE?
Są dziś panie?
Zasponsoruje i popatrzę ktoś chętny?
@Picasco: ja
@Alan2001o której będziesz!
@Picasco: jest ona na wgl dziś 13
@Alan2001: Nie wiem czy będzie dzisiaj..
@Picasco: Jest o której będziesz?
@Picasco: a w co jest ubrana blondi?
@kolek123: zimowo czapka na głowie 😀
Ktoś teraz chętny zasponsoruje jestem na Czmoniu..?
Jest jakaś dziś w okolicy?
Witam . Coś się dzieje ? Jest blondynka na miejscu ? Jutro tam będę 10-12
@Mario12: jak będzie daj znać
@Tomekgta6: jest. Stoi od 10.30 do 15 teraz, w soboty do 13.
@Ixxxx0069: Reguły nie ma.Przyjezdza jak chce
Wie ktoś cy Blondyna jest ?
@Tomekgta6: w soboty jej raczej nie ma
@gggsdgsd: stoi w soboty do 13. Byłem wczoraj.
Stoi w soboty?
Hej dzisiaj stoi blondyna bo mam kawałek a widzę, że dobre komentarze ma.
blondyna jest. Przyjeżdża BMW i jest do 14.30. Z tego co wiem to jak ktoś ma do niej numer to można się z nią też w Poznaniu umówić
@Hans3315: masz numer albo ktoś ma kontak
Jest blondi. Obsługa klasa jak zawsze.
Stoją jakieś panny
Blondi stoi bmw . A ta cupra jaka stoi ?
@zengi: ma ktoś kontakt do niej
Czy blondi stoi może ? bo mam kawałek nie chce jechac w ciemno
W tym miejscu stoi tylko blondi ? Orientuje sie ktos do ktorej stoi i czy dzis jest
jest dziś blondi?
Coś więcej powiesz ? Jak wygląda ? Wybieram się w piątek
Zajebisty serwis ma ta blondyna
Witam , stoi blondyna ze smarta ?
@Trew: była. Jeździ teraz BMW
@Dejvww: wiesz w jakich godzinach jest?
@Treww: po 10 dziś była ale nie pytałem do której jest
panowie stoi coś po 17 ?
@Ryszard: nie
@Ryszard: tylko są dziki w lesie miejsce umarło
@misiek33: jest jakieś nowe miejsce w okolicy?
Jaki blondi ma cennik i czy dzis wtoi
Stoi dziś blondyna ze smarta ?
Dzis blondi na posterunku jechałem o 12 (czarne rajstopy mini no fajna tylko grzybiarzy pełno.
Do której stoją panny?
Co za pojeby
Dziewczyna petarda. Uwielbiam ją odwiedzać. Piękna blondynka z niesamowitą figurą i cudownymi ustami. Byłem dziś i jak zwykle nieziemsko. Następnym razem wezmę pierścionek;-)
@Rysio67: Dobrze sią ja wali.Lubi ten sport zwłaszcza jak się ją posuwa.Ona z tych na ostry sex.Trzeba ja mocno pierdolić wtedy jest zadowolona i bistro również doustnie aż harczy
Stoi blondyna w niedzielę? Jutro będę przejeżdżał a w sumie nigdy w niedzielę tamtędy nie jechałem
Fajna blondi w czarnym Smarcie skręt koło przystanku przy Marzymiecie 70/100/120
@Pablo85: jak byla dzis ubrana?
@Pablo85: pozdrawiam Martynkę. Kiedy można spodziewać się karolinki?
Stoją jakieś na Śrem
Strata czasu na Natalie jest bez nadzienia i huj mnie swedzi