Komentarze  dodaj komentarz
 
Kubaszonek
0

Siema szwagry. Pozwolicie że włączę się do dyskusji. Ja korzystam z usług Rudej już od kilku lat, jeszcze jak mieszkała i przyjmowała w Strzegomiu i najczęstszą usługą jaką biorę jest lizanie cipki i sranka oraz anal bez gumki. Nigdy nie miałem przez nią żadnych objawów. Ogólnie mój ulubiony zestaw to lizanie cipki- lizanie dupki- i następnie wszystkie dziurki czyli lód-cipa-anal. Wydaje się mi że wasze obawy są bezzasadne.

 
Cuckoldmann
0

Ruda wrzuciła nowe fotki do swojego anonsu. Wszystko byłoby super, gdyby nie... anal- 200 zł. ( Sex analny bez gumki jeśli masz ochotę.) - 30 minut Jak to zobaczyłem, to zapaliła mi się czerwona lampka. Toż to opcja dla samobójców! Fajna dziewczyna ale z waleniem się w dupę bez gumy? PRZEGINA ...zaczynam się bać, może warto zrobić sobie badania?

 
Vvvvx
-1

@Cuckoldmann: korzystasz z usług syfu, to był twój wybór, hpv masz napewno co do innych chorób zrob panel chorób wenerycznych i załóż teczkę bo od tego momentu się zacznie.

 
Cuckoldmann
0

@Vvvvx: stary, ja panny na oczy nie widziałem. Miałem ochotę na podstawie zdjęć. Jednak po przeczytaniu anonsu i ujrzeniu opcji anal bez gumy dałem sobie spokój. Komentarz o badaniach miał charakter sarkastyczny. Przestroga dla potencjalnych klientów ☝️

 
Cuckoldmann
-1

@Vvvvvxx: o gustach się nie dyskutuje 🤩. Na zdjęciach mi bardzo przypasowała, budowa ciała jaką uwielbiam. Tylko dyskwalifikacja za seks bez gumy. Ona chyba sobie nie zdaje sprawy, że anal bez zabezpieczenia jest bardziej ryzykowny niż seks waginalny bez gumy 🤔