Komentarze dodaj komentarz
 
Chycel
+1

Na zakazie w stronę Zabrza stoi fajna ubrana czarnulka . I teraz pytanie do alfa ... czy Ty kurwa masz mózg człowieku ustawiając ja tam? Raz zakaz , a dwa na przeciw armia robotników pracujących przy kolei . Miejsce mocno przypałowe.

 
Heeop
+1

@Chycel: Wiem, ale niestety Alf ją tam stawia, bo ta pyskata przy plejadzie robi jej pod górkę i chce, żeby jej klientów nie odbierała .....takie mam dosć sprawdzone info

 
Tadeusz1
-1

@Chycel: Podobnie jak inne laski z ulicy jest średnio zadbana. Robi rewelacyjnego loda z finałem w ustach. Podatna na sugestie. Robi co chcesz. Jakbyś chciał zamoczyć bez gumy to też daje. Na pytanie czy można wsadzić bez gumki odpowiada że absolutnie nie. Wtedy mówisz że dopłacisz 50 PLN i problemu niema. Masz za 100 PLN pełny serwis bez gumki. Kumpel testował ją przez 40 min. Najpierw zrobiła laskę z finałem w ustach a po ok15 min namówił ja jeszcze na ruchanie bez gumy. Całość trwała ok 40-45 min. Po wszystkim zapytał ile sie należy i zaśpiewała 300 PLN. Zapytał tylko grzecznie czy może być 150 PLN i zadeklarował że zostanie jej stałym klientem minimum 1 raz w tygodniu. Z uśmiechem na ustach wzięła te 150 PLN i zaprosiła na kolejna wizytę.

 
Heeelop
0

@Tadeusz1: No bo prawda jest taka, że akurat ona jest taka poczciwa i serdeczna, nie jak tamte laski. Idzie się z nią dogadać, no fajna laseczka jest i po prostu miła jest i tyle

 
Gawron
0

Znacie jakiś namiar na kogoś kto wynajmuje pokoje na godziny w Bytomiu. Chętnie wyrwałbym z ulicy Tanię i pojechał w spokoju podupczyć. Bez stresu. Najlepiej pokój z jakąś małą łazienką

 
Tamik
-2

@Zbokol: swoją drogą to chętnie wyobracałbym suczkę z innym szwagrem do spółki. Może miałbyś ochotę ba zabawę 2m+1k. Moglibyśmy zaaranżować coś w rodzaju cuckold. Na zmianę byśmy ją kryli. Zabawa czysto hetero. Co Ty na to?

 
Tomik
-2

@bzyczek: Jedyną szansa w tym że byłeś już kiedyś u niej i cie kojarzy. Dobrze kojarzy jako kulturalnego klienta. Klienta któremu już nie raz dała dupy i nie było przykrych niespodzianek. Wtedy możemy zrobić tak że ja ja zabieram na miejscówkę a Ty dojedziesz po piwnym czasie kiedy ja już będę ja posiadał. Wtedy może się zgodzi ruchać z nami na zmianę. Byłoby fajnie. Zabawa trwałaby nieco dłużej ( ruchanko przerywane) i widoczek fajny. Dawno już miałem ochotę popatrzeć sobie jak inny samiec ja kryje.

 
Tomik
-1

@bzyczek: Ona na bank na dwóch na raz się nie zgodzi. Ale może się zgodzi abyśmy ją ruchali na zmianę. Jeden stoi i patrzy ewentualnie maca cucki a drugi w tym czasie posuwa w cipę. Jak czuje że dochodzi to wyjmuje kutasa i daje podupczyć drugiemu. I tak myslałem aby każdy z nas w nia wszedł po 2 -3 razy. O ile sie zgodzi. Dlatego trzeba to rozegrać sprytnie. Myslałem że ja ja zabiorę na miejscówkę a ty dojedziesz gdzies po 10 min. Wtedy najprawdopodobniej bedzie juz rozebrana a ja będę ja posuwał. Oczywiście jest pewne ryzyko że się nie uda ale nie dowiemy się dopóki nie spróbujemy. Tak czy inaczej nic na siłę. Uda się to super nie to tródno

 
Zibii
0

@Zbokol: i jak byłeś u Tani ? Jestem ciekawy czy włożyłeś jej dwa palce w dupę i jaka była jej reakcja? Jak możesz daj znać? Czy pozwala tak i co z nią można ? A może próbowałeś anal ?

 
Przemek1
0

@Tomik: Panowie, przypał jak diabli. Ta Tania zabrała mnie na miejscówkę. Po ok 5 min jak akcja była rozpoczęta a my nadzy podjechał ta radiowóz policyjny. Kurwa mać, odechciało mi się wszystkiego. Tak ładnie napisaliście o tej Tani że naszła mnie ochota. Szlag jasny by to trafił. Zanim się ubraliśmy panowie odjechali. Myślałem że poczekają i wystawią jakiś mandat chociaż miejscówka nie miała żadnego zakazu. Teraz nie wiem czy przyjdzie wezwanie na policję czy zostawią mnie w spokoju. Ja pierdolę, potrzebne mi to było jak diabli. Dajcie sobie spokój z tym miejscem. Nie warto. Teraz mam stres jak diabli

 
Przemek1
0

@Tomik: Napiszcie czy mieliście podobne akcje lub znacie kogoś kto miał. I jak się skończyło. Wysyłają wezwania czy nie mam się czego obawiać. Dodam że miejscówka nie jest pod zakazem. Jedyne wykroczenie to sex w miejscu publicznym. I tego się nie wyprę choćby nie wiem co. Akcję widzieli jak na dłoni

 
Zbyszek83
-1

@Przemek1: mi kiedyś przyszlo wezwanie za wjazd pod zakaz i to że zdjęciem auta a w środku widać pannę w rażącej kurtce. Przypał jak cholera ale na szczęście ja to odebrałem a nie żona. Teraz sprawdzaj skrzynkę często bo może przysc coś za nieobyczajne zachowanie jeśli zakazu nie było. A może miałeś szczęście.

 
Zbyszek83
0

@Przemek1: właśnie kurna zwykłym listem wezwanie za wjazd pod zakaz i zdjęcie było zrobione zaraz za wjazdem od przodu auta. Wjechałem tam w lecie, przyszło na pewno z miesiąc później. Ale pisałeś że zakazu nie było. A policja w sumie od razu by robiła czynnosci za nieobyczajność a nie jakieś podchody. Chyba że jest gdzieś ukryta kamera na drzewie bo tak musiało być w moim przypadku. Na wszelki idź na pocztę zastrzec że wszelka korespondencja dla ciebie może być wydana tylko tobie.

 
Zbyszek83
+1

@Przemek1: wyluzuj. Bierz po prostu pod uwagę gdzie wjeżdżasz i że na zdjęcie zawsze możesz się załapać, dlatego nie jedź na zabawę autem zarejestrowanym na żonę lub firmowym bo też wstyd będzie.

 
Jebaka1111
+1

@Przemek1: no to co ty masz za problem? Przecież tam wolno wjeżdżać i stawać gdzie się chce. Jakimi prawem policja miała by ci robić i wysyłać zdjęcia? Kompletna bzdura. Inaczej gdybyś wjechał w las. Nie ma takiej opcji by ci cokolwiek wysłano

 
Przemek1
0

@Jebaka1111: Dokładnie tak sobie to tłumaczę ale jest jeszcze jedno ale. Chodzi o sam cel w którym się tam udałem. Mowa oczywiście o nieobyczajnym zachowaniu, Za to może nawet grozić kara grzywny od 500 - 1500 PLN, kara ograniczenia wolności do 5 dniu lub nawet pozbawienia wolnosci do 30 dni. Akcję zaczynałem na zewnątrz a w oddali na budynku koksowni jest kamera. Nie wiem jaką przestrzeń monitoruje. Jeśli nas nagrała to będą mieli dowód. Wprawdzie jak przyjechała policja to akcja odbywała się już w aucie al i tak wszystko było widać. Dodam tylko że poczekali chwilę i odjechali zanim zdążyliśmy się ubrać.

 
Jebaka1111
0

@Przemek1: jakby chcieli cię ukarać mandatem za niemoralne zachowanie to by ci musieli wlepić mandat na miejscu. Nic ci nie udowodnią teraz. Masz prawo tam stać, a policja żadnych podstaw do robienia i wysyłania zdjęć.

 
Przemek1
0

@Zibii: Twierdzi że nigdy podobna sytuacja nie miała miejsca. One to mają w dupie. To Ty masz problem. Jedli masz żonę to mega problem. Pół biedy jak Ci ślepą mandat na miejscu. Płacisz i sprawa przycicha. Ale materiały wysłane do domu jeszcze że zdjęciem. Ehh.

 
Ziomeczek70
0

@Przemek1: Chłopie na co Ci takie atrakcje, jak już bardzo musisz to najlepiej poszukać sobie panienkę na domówce i to najlepiej w innym mieście aby nie było przypału przed żoną czy partnerką. Jak się ma rodzinę to jest to gra nie warta świeczki, walić takie śmierdzace szlaufy po krzakach gdzie zawsze policja może zrobić nalot albo nawet ktoś znajomy przejeżdżając może coś zobaczyć. Ja jestem aktualnie wolny więc rżnę gdzie mam ochotę i na nic nie patrzę ale jak się ma stałą kobietę, to nie warto tak głupio ryzykować. Tak czy inaczej powodzenia i życzę obyś nie miał problemów.

 
Przemek1
0

@Ziomeczek70: Świete slowa Ziom. Najgorzej jest wtedy kiedy kutas przejmuje funkcje mózgu. Wówczas cale racjonalne myslenie sprowadza sie do opróżnienia worka. Tak właśnie było w moim przypadku. Teraz kubeł zimnej wody na głowę po fakcie. Mam tylko nadzieję że mnie nie utopi ten kubeł. Zakładam jednak definitywny koniec atrakcji związanymi z ruchaniem na boku.

 
Przemek1
0

@Rafik26x: A czytałeś mój post? Nie boisz się? No chyba że sądzisz że sprawy nie będzie i policja nie będzie prowadziła dalszych działań i spokojnie można jeździć na sex zabawy.

 
Pablosek
0

@Alex39: I gdzie z nią kurwa pojedziesz? Poczytaj sobie dokładnie wątek o tym jak jeden szwagier wtopił w zeszłym tygodniu. Pojechali na miejscówkę i patrol policji ich przyłaoał. Teraz Przemek (bo tak miał na imię gość który to opisał) trzęsie zupą czy do domu nie dostanie wezwania albo korespondencji że zdjęciami.

 
Jebaka1111
0

A ja dziś byłem u Eleny. Tej co stoi w czerwonej kurtce i czarnych okularach. I powiem wam że laskę robi najlepiej z tych wszystkich panienek. Jest naprawdę miła i sympatyczna. Teraz znacznie schudła. Polecam na laske jest naprawdę Ok

 
Gracek
0

Kto to potrafi wytłumaczyć. Prawie każda kobieta marzy by mieć dwóch lub więcej na raz i część z nich to realizuje a taka tutka z ulicy co miała lekko z 40 tyś kutasów, bo stoi od 10 lat, świątek i piątek, ma jakieś opory przy obrabianiu dwóch na raz za podwójną stawkę ???

 
Tomik
+2

@Robak1983: Niedaleko. Ale sama miejscówka trochę przypałowa. Kiedyś waliłem ja na masce samochodu i z jadącej obok lokomotywy maszyniści sobie patrzyli az miło jak ja posuwam. Aż zwolnili aby sobie popatrzęć. Trochę do dipy takie mega nie.

 
Tomik
+1

@Robak1983: miejscówka jest niedaleko i auta nie uszkodzisz. Dokładnie miejscówki nie będę podawał bo tego się dowiesz jak podjedziesz do panny. Al nie ma obawy uszkodzenia auta.

 
Tomik
+1

@Giewont27: nie uzylbym określenia petarda. To jest cwanuara która chce tylko klientów naciągnąć na kasę. Dlatego jak już musisz do niej pojechać to bądź od niej sprytniejszy i zrób jak pisałem wcześniej. Rozbierz sukę najbardziej jak się da. Dociśnij do rogu w aucie aby ograniczyć jej możliwość ruchu zarzuć jej nogi na swoje pagony i rżnij. Nie wyciągaj kutasa do puki nie skończysz. Nie zmieniaj pozycji bo będzie to koniec jebania. Ja tak zrobiłem i rychałem ponad 15 min.

 
Tomik
-1

@JFK: Masz rację stary. Co tu dużo mówić są paskudne i tyle. Najbrzydsza z pyska to jest chyba Tania. Ale jest w niej cis takiego że jak sobie pomyśle o niej i wyobrażę hak rozkłada nogi to mi od razu staje. Co by o niej nie mówić to jest zgrabna a ostatnio nawet miała pończochy i koronkowa białe przezroczyste majtki. No po prostu cudo. Cała pizza jak na dłoni bez ściągania majtej

 
Tomik
+2

@Mleczko123: Nowego nic nie ma. Ja polecam Tanię. Z paszczy jest brzydka jam noc ale ciałko ma najlepsze że wszystkich które tam stoją nie licząc miss Albanii ale ona jest strasznie nie miła i okropnie pogania. Nie można spokojnie poruchać. Za to Tanię jak zabierzesz do auta to słuchasz do woli aż kutas odmówi posłuszeństwa. Jest totalnie pasywna ale możesz przerobić 100000 pozycji i nic nie marudzi. Nadstawka pizdę jak sobie zechcesz. Ostatnio miałem duże ciśnienie i spuscilem się chyba po 3 min. Dopłacilem jej 50 pln i po przerwie ok 15 min sama zaczęła obciążać. Drugi raz walilem ja bez opamiętania chyba z 30 min bez gram marudzenia.

 
Rachim
+2

@Tomik: i to się chwali. Prawdziwa kur.. z powołania, wie jak ma chłopa obsłużyć do woli. Niestety większość tych przydrożnych to jak cyganki. Abyś tylko dał kasę a później to ona klienta rucha a nie klient ją 🤪 Ja jak trafię na taką co pierdoli to mówię, dobra oddawaj kasę, idę do Twojej koleżanki. A jak coś jeszcze puszczy to mówię, przestań narzekać i weź się za robotę bo będzie siedzieć godzinę. London pusty to nie płacę. Je trzeba trochę sposobem bo jak cwaniara to zacznie się stawiać żeby wkórwić i jak klient grzeczny to odpuszcza a ona już hajs ma od frajera.

 
Tomik
+2

@Giewont27: miś Albanii bardzo zgrabna i ładna z pyska. Nawet bardzo ładna. Dość ciasna podczas ruchania. Nawet bardzo ciasna. Ale co z tego bo kiedy zapakujesz jej to już zaczyna kombinować abyś już kończył bo nie ma czasu. Kiedyś po 5 min posuwania wyjęła kutasa z pizdy, założyła majtki i zbiera się do wyjścia. Zdębiałem bo ciśnienie jak diabli pała aż boli bo tak się chce dupczyć a ja nawet się nie rozkrecilem. Dopłaciłem 100 pln zdjąłem jej majtki chowając tym razem do kieszeni, złapałem suczkę najmocniej jak tylko umiałem, aby się nie wyrywała, nogi na pagony i rżnąłem na całego dobre 10 min aż piszczała. Więcej do niej nie pojechałem ale muszę przyznać że fajnie było tylko drogo jak diabli.

 
Tomik
+1

@Ono: zjazd na Biskupice jadąc od strony Bytomia do Zabrza po prawej stronie. Rano stoi jej siostra a od ok 13 do 16 stoi tam Tania. Szczupła, długie czarne włosy i brzydka z pyska. Nawet bardzo brzydka. Ale ruchasz do woli bez piganiania. Nawet 30 min. Jest miła i dość zgrabna .fajne cacko i można dotykać. Często pod spodniami ma koronkowe póńczochy i koronkowe majtki. Jej pizda wygląda tak apetycznie pod tymi przeźroczystym matkami że aż żal zdejmować.

 
Yomik
+3

@Ono: wracając do Tani to uwielbiam ten moment kiedy leży na tylnej kanapie w aucie w ponczochach i przezroczystych majtkach a ja wyciągam kutasa i zaczynam ocierac się o jej pizdę. Po krótkiej chwili kiedy widzę na majteczkach mokrą plamę odchylam je i zaczynam powoli wkładać stojącego chuja do jej pizdy. Podciągam do góry bluzeczkę, i wyjmuję cycki że stanika. Ruchajac patrzę jak się kolyszą i sutki zaczynają robić się twarde. A ona grzecznie leży i daje się ruchać. Po chwili wyjmuje kutasa i ona już wie że teraz ma usiąść na mnie wkładając sobie chyba do pizzy. I to wszystko bez zbędnego gadania. Ona wie co robić. Na koniec jak jest pogoda to wychodzimy z auta, Tania a opiera się o maskę wypinajac cipsko a ja zapinanam jej od tyłu. Całość trwa 20-30 min. Jak mi mało to dopłacam 50 płn (czasami 100pln zależnie od jej humoru) robimy przerwę 15 min i powtórka. Zawsze jestem obsłużonh na maksa i perfekcyjnie. Worek pusty, kutas i nogi miękkie jak z waty a ja zaspokojone na kolejne 5 dni.

 
Tomik
+2

@Ono: Ja jej płace 100 płn za samo ruchanie. Wiem że w tej cenie zrobi tez komplet. Ja jednak zaznaczam jej ze będę tylko posuwal ale ma mnie nie poganiac. I tak jest. Rucham powoli bez pośpiechu a ona grzecznie nadstawka mi z każdej strony. Chce z nogami na wagonach nie ma problemu, chce od tylu, nie ma problemu, chce żeby kucała nabijajac się na chuja, proszę bardzo. Wszystko bez marudzenia, grzecznie i cierpliwie. Ale pamiętaj jedno. Laska jest brzydka z twarzy jak noc i totalnie pasywna. Więc to TY musisz ja ruchac. Ale za to grzecznie i cierpliwie nadstawka jak rasową kurwa. Uwielbiam to w niej. I ta jej pizza. Jedna z najładniejszych jakie widziałem. W kominkowych miasteczkach wygląda obłędnie.

 
Tomik
0

@JFK: kiedyś bywała w szpilkach ale od ok. 2 LAT już nie. Mówi że nie może ustac w szpilkach. Zresztą z tego co widzę to ma dość sporo stałych ruchaczy którzy przyjeżdżają na ruchanie tylko do niej.

 
Tomik
0

@Giewont27: Teraz to one nie są za fajnie ubrane bo zimno. Ale jak się zrobi cieplej jestvtroche lepiej. Jeśli chodzi o to jak je rozpoznać to zasada jest prosta. Jeśli laska jest ładna i zgrabna to jest to miś Albanii. Jeśli brzydka to jest to każda inna a jeśli bardzo brzydka ale zgrabna to jest to Tania.

 
Tomik
0

@Goewont27: nie to nie ta z bliźniaki. Ta z bliźniaki jest paskudna a miś Albanii jest zgrabna i z ladnymi cyckami tylko że aby je dotknąć to trzeba dopłacić. Natomiast najczęściej stoi razem z ta pyskata grubaska z bliznami