Tychy, DK1 Pas na Bielsko

Czarna, grubsza rumunka. Pyskata, niechętna - nie robi loda tylko większość wali ręką. Za pokazanie cyca "20zł dej to pokaże". Ogólnie nie polecam, 2 km dalej stoi ŚLICZNA blondi, Polka.

Komentarze dodaj komentarz
 
Mercedess600
-8

Dzisiaj była ta wasza piękność. Na oko, a mam dobre, ok. 50 lat. Bardzo chuda, twarz ziemista, zaniedbana. Uśmiechnięta ale i tak nie wpuściłem jej do auta z dwóch powodów: słaby wygląd i obawa o własne zdrowie. Jeśli diva to czytasz to nie czuj urazy zadbaj o siebie a może już czas zrobić sobie przerwę od tego zawodu?

 
Mercc
+3

@Mercedess600: skoro piszesz takie swoje wypociny zaniedbana ha dobre 50 jeszcze lepiej... czysta i pachnąca to się liczy a po h... J nie wiesz co oferuje to po co piszesz i się udzielasz z innego niku nikt tu głupi nie jest aby nie zauważyć ten sam kolor pajacu że wykonuje usługi a nie wiesz widzę że na portalach pajaców nie brakuje mi odpowiada spoko kobitka a ty to może jedź na inne gdzie ci odpowiada a przestań się czepiać swoje robi dobrze nie jedna tego nie potrafi co ona... inne byle kasę brać i wypad może taka ci odpowiada

Zaloguj / zarejestruj