Komentarze dodaj komentarz
 
Daro81s
+2

Witam, ostatnio zaliczyłem ta czarna z czerwonego punta. Faktycznie to jest ta co stała wcześniej za Bida na Olkusz. Sex jest Ok. Wczesniej z kilometr siedzi w aucie czarnym Bułgarka ale ta z punta ładniejsza

 
Kaka
+3

@Chlopekzwyczajny: a jeszcze dalej po prawej stronie w srebrnym fordzie bulgarka z wielkim tyłkiem,byłem testowałem jest zajebista,jak robi gałe to mówi "o tak oo tak " nakręca dobrze ,a potem jak się wypnie tym dużym dupskiem to już po chłopie ! Polecam warta 100 zł za komplet .

 
gruby888
+3

@Przemixxx: a kto inny przy lodziku mówi ooo taak? Tylko Simonka. I jest w tym fajna. Bardzo sympatyczna dziewczyna. Jadąc od Siewierza po kolei stoją: - nowa przedstawia się jako Maria dość okrągła lodzik ok seks gorzej - 500 metrów dalej Maja mała drobna ciasna, lodzik taki sobie ale seks bardzo ok, uśmiechnięta, sympatyczna. Od czasów Olkusza zmieniła podejście bardzo na plus. Bułgaria. - dalej przy Albatrosie Natalka ładna szczupła blondynka, jak jesteś miły to potrafi się odwdzięczyć. Polka - przy pierogarni czasem mała okrągła Bulgaria z dk88 ksywa "oszustka" , nie korzystałem i nie chcę, opinie fatalne - wspomniana już Simonka. Dość okrągła, lodzik poezja, sutki wooow, seksu nigdy nie testowałem więc nie będę się wypowiadał. Sympatyczna Bułgaria

 
gruby888
+3

@TajniackiM: w zeszlym tygodniu była w Aklasie ale czy byl czarny czy szary - kurde nie pamiętam. Poznasz ją łatwo szczupła dość wysoka blondynka, całkiem atrakcyjna z pyszczka.

 
Kaka
+1

@gruby888: seksik super ,nie narzeka ,jak chcesz możesz ją brać ,mi się na przednim fotelu położyła na brzuszku i ja od tyłu ładowałem,fajnie jęczy i nakręca, długo nie wytrzymałem po 10 minutach po chłopie ,szkoda tylko że przy lodzie nie da sobie dotykać drugiej dziurki ;)

 
Widzialemm
-1

Dzisiaj jedna siedziała w niebieskiej furze naprzeciw Electroluxu a na skrzyżowaniu jakiś kilometrów dalej przy skręcie w prawo stała druga. Nigdy tam żadnej divki nie widziałem.

 
Chlopekzwyczajny
+3

Tak, bylem dziś u tej mniejszej już byłem kilka razy i spoko wszystko. Natomiast ta większą dramat... Z pizdy jebie zdechłym śledziem, obciaganie u niej wgl obcy temat, troche głową porusza i dalej ręka i wali jakby chciała schabowego ubić i wzdycha i stęka no oglonie nie polecam.

 
Faja25cm
0

A gdzie jest ta moja słodka i piękna Weronika. Nie mogę zapomnieć ja ona zarąbiście obrabiał a pałe a jeszcze lepiej się waliła. Wróć piękna . Ktoś jakieś info?

Zaloguj / zarejestruj