Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
BBXX
0

JA WRACAŁEM Z LUBLINA W PIĄTEK OKOŁO 17;OO STAŁA JEDNA W LESIE NA DRODZE TROCHĘ STARSZA ALE BYŁA POWIECCIE CZY DOBRA JEST

 
zak
0

stoją one tam jeszcze bo byłem dzis i nie znalazłem :/ w ogóle tej drogi co jest na zdjęciu nie mogłem wypatrzeć:/

Zaloguj / zarejestruj