Jakaś Pani chętna na spotkanie teraz za Mławą przy edenie w Napierkach?
Aneta 87 daj meila do siebie , zabawy u mnie w tirze
Jest tu jakaś panna na ex
Jest ktoś
Będzie ktoś dzisiaj
Jest ktoś dziś?
jest ktoś?
Da radę coś
Hej stoi jakiś pani?
Zaraz będę :)
@AgatkaCD: bedziesz jutro napisz od ktorej to podjade
@AgatkaCD: hej jesteś dzis
@AgatkaCD: jesteś dziś?
@AgatkaCD: dzisiaj będziesz?
@AgatkaCD: będziesz dziś ???
@AgatkaCD: jutro będziesz może?
@AgatkaCD: cześć będziesz może ?
Hej jesteś dzis
@AgatkaCD: dziś będziesz
@AgatkaCD: jesteś jeszcze dostępna?
Stoją jakieś w okolicy?
Za Kuklinem stary zajazd bede stała w poniedziałek około 16 zapraszam wszystkich panów
@Aneta87: Hej, stoisz ?
@Aneta87: gdzie stoisz dokładnie?
@Aneta87: kiedy stoisz?
Gdzie jest ktoś ?
Jesteś?
Gdzieś w okolicy czy są panie?
Jest dzisiaj jakąś pani
chyba juz nikogo tu nie ma heh
Czy jest może dziś jakaś pani ?
Agatka stoisz jeszcze koło Pasymowskiego ? Chętnie bym zajechał któregoś dnia
Czy jutro koło południa jakas pani na łodzika będzie?
Jest jakaś pani w Mławie?
Będzie coś dzisiaj ? Jest jakaś to podjadę…
Szwagry, stoją gdzieś wg na trasie w stronę Warszawy?
Dzis ktoś będzie?
Będziesz jutro rano? Podjadę kiedy tylko Będziesz
Trzeba skręcić jak na Hotel Pasymowski tylko dalej do Lasku jechać
Ale gdzie dokładnie
Będę w następnym tygodniu popołudniami / wieczorami puszysta crossdress, lodzik bez gumki do końca 50 analik 100. Dajcie znać czy jesteście zainteresowani i darujcie sobie glupie komentarze. Tych co są zainteresowani zapraszam do odpowiedzi :)
@AgatkaCD: będę dzisiaj po 18
Jest tu jakaś kobra?
@Szybki1988: chyba miejscówka nie aktualna?:/
Mława i okolica to już wymarły całkowicie?