Komentarze  dodaj komentarz
 
Smalljohn
-1

Siema Szwagry. Byłem dziś u Victori. Stała na zjeździe na Dąbrowę. Jest nieziemska, co prawda 150 zł za numerek ale jest warta tych pieniędzy. Piękna buzia, zajebiste ciało. Miło jęczy. Pozwala na delikatną palcówkę. ZAJEBISTA !!!!!

 
Smalljohn
0

@Lollipop: jadąc od kamieńska masz przed parkingiem leśnym znak Dąbrowa 1 km a jadąc od niechcic za parkingiem leśnym masz ten sam znak Dąbrowa 1km . Ona stoi na tym skrzyżowaniu. I z tego co mi powiedziała to tylko tutaj będzie stała, bynajmniej na razie. Na pewno nie stoi codziennie. A numeru nie posiadam. WARTO

 
Dzonyyy
+1

@keneb: kiedyś jak stała jeszcze na Petrochemi to dawała numer telefonu na ulotce ? Chyba tak ... Ale to było z 4 lata temu Teraz trzeba byłoby zapytać jej. Nie bądź pizda i podjedź do niej

 
Tomek35
0

@Skrytny: dzieki. bylem, skorzystalem, tzeczywiscie warto, ale cennik wysoki ;). Byla tez druga dziewczyna - czarna, jak odwozilem Vicki to mnie zmierzyla wzrokiem. Co o niej powiesz?

 
Yamr66
+1

Byla dzisiaj kristi i ta druga przy skrecie. Powoem tak, polecam kristi na parkingu kazdemu, sympatyczna babka ceny 50/70/100 i mozna za 120 na 2x. Pozwala się dotykać i nie marudzi. Kiedyś jak bede jeszcze przejazdem to na pewno zajazde ;)