Trasa na Tarnobrzeg
Witam, są jakieś Panie po drodze ze Stalowej na Tarnobrzeg?
Witam, są jakieś Panie po drodze ze Stalowej na Tarnobrzeg?
No bylo śmiesznie ale fajnie
To super taka akcja
O nieźle
Jutro dzień gospodarczy takżE nie wiem jak z czasem
@Reall: szkoda że cię nie było tak nie dawno była fajna akcja spodobało by się tobie facet przywiózł facetke
Jak chcesz to możemy jutro o której ci pasuje jak chcesz oczywiście
Nie bendę cię oszukiwał tak i wiem też jeśli chodzi o ciebie ale nie piszemy takich szczegółów
To przyjedz ja jestem
Szkoda
@Reall: possal bym z połykiem do końca
Podjedz tutaj
@Reall: dziś już nie dam rady jestem za daleko
Tak widziałem ich i z tyłu miał jakieś koło
@Reall: tak oponę
Chyba wcześniej bo ja byłem 5 po o nikogo nie było chyba że nie ta miejscówka j podjechałem pod budynek ruiny
@Reall: musieliśmy się minąć jechał facet rowerem i jakąś facetka szła obok niego
O 20 byłaś
@Reall: tak odjechałem może 10 po 20
Jesteś z jeszcze
No tak
A dziś byłaś
Bendę jeszcze jutro pisać o której wam pasuje
W którym.miekscu jestes
I jak jest tam ktoś ??
Mogę ok 17 Grębów
@Ono75: Do której będziesz 🤔
@knocik: o której możesz?
@Ono75: 20:00
@knocik: mogę być gdzie ci pasuje miejscówka?
@Ono75: Napisz gdzie to będę
@knocik: będziesz
Tam gdzie pisałem pasuje?
Pigi a Ty M czy K
Jestem jest chętny
Dacie popatrzeć?
Późno za późno
A gdzie jestes
Wystawi ktoś do ssania ja bi
To miejsce to bujda ? Macie kogoś szwagry Tarnobrzeg/ Stalowa Wola i okolice albo jakaś miejscówke ? Z góry dzięki 👍
Ktoś dzisiaj
Ktoś będzie może jakaś parka ?
Pipi Ty kobieta