[nr]moj numer
@Czarnulka_29: gdzie się spotykasz
@Czarnulka_29: hejka będziesz koło 15
@Czarnulka_29: będziesz dziś?
@Czarnulka_29: jesteś dzisiaj??
@Jareczek44: tak
@Czarnulka_29: hej Ty byłaś kiedyś w Dąbrowie górniczej pod mikro huta? Planujesz jeszcze zawitać do dabrowy ?
@Czarnulka_29: jesteś jutro?
@Czarnulka_29: Hej. Jesteś dziś ?
@Czarnulka_29: Hej jesteś na miejscu?
@Czarnulka_29: jesteś dzisiaj?
@Czarnulka_29: część. Będziesz dziś?
@Czarnulka_29: Hej będziesz w sobotę rano?
@Czarnulka_29: Kiedy będziesz na gotartowicach? Albo czy w ogóle będziesz w jakimś terminie?
@Czarnulka_29: Jesteś dzis ?
@Czarnulka_29: kiedy wracasz do Katowic?
@Czarnulka_29: aktualnie i realnie?
Oraz jestem pod nr. [nr]
@Blond: napisz w jakich godzinach i gdzie w niedzielę jesteś uchwytna. Już kiedyś się widzieliśmy:) podjadę chętnie
@Blond: do której dzisiaj pracujesz i gdzie stoisz ?
@Blond: ciężko się z tobą skontaktować w jakich godzinach jesteś dostępna i kiedy
@Blond: jesteś teraz dostępna?
@Blond: jesteś dostępna?
@Blond: dzisiaj będziesz o której?
@Blond: jesteś dziś
@Blond: [nr]
@Blond: dziś ktoś ;) popołudniu?
@900812: pewnie będę popołudniu powinnam zjawić się tak ok 14 może wczesniej
@Blond: w jaki godzinach jestes
@Blond: Będziesz Blondi w najbliższą sobotę
@Blond: hejka,o której z rana tam jutro bd?
@Blond: gdzie cię znajdę?
@Blond: jesteś?
@Elsa: będziesz dzisiaj ❓
@Blond: jesteś dziś?
@Blond: jesteś dzisiaj dostępna
@Blond: chejka jesteś jeszcze dostępna na parkingu
@Blond: hej będziesz dziś? Co robisz i za ile?
Będzie ktoraś dzisiaj
Jesteś teraz?
Stoi dziś któraś?
Jest ktoś dziś ?
@Kapucyn: jest a3 pod modtem
@Brunecik38: ktoś zna ceny od niej?
@Szybki126: standard 100zeta za loda
Godzina 10 pusto
Witam zapraszam wszystkich zainteresowanych dziś na lotnisko. Będę ok godziny 12:30-13:00 tak do 15:00-15:30
Ta Pani w czarnej Audi a3 tam pracuje ?😜
Tylko pod nr tel dojadę [nr]
Czy w weekendy stoją?
Wie ktoś może czy stoi Karolina? Jakby ktoś nie wiedział to szczuplutką, z twarzy nie ładna. Mały cycek ale można z nią wszystko. Jest "ideałem" żeby spuścic ciśnienie.
@Harmis: choci ci czy dzisiaj stoi
@hancock1999 Ogólnie. Dlugo jej nie widziałem. Tylko ize i te blondynę
@Harmis: Karolina bywa ostatnio, najczęściej złapiesz ją koło południa przy zjeździe od wiadukt ;]
Dziś zjazd za parkingiem pod wiadukt do godz 15
@Onaaaa: jakie masz ceny?
Jest coś?
@Dujcihvyudfuccf: pusto
Od dzisiaj jesteśmy w lesie na parkingu przed lotniskiem
z którąś można pojechać bez gumki?
@Barti: za dodatkową kasę to pewnie z każdą a wzamian dostaniesz jeszcze prezencik gratis🤣🤣🤣
@Barti: dużo jest takich co bez gumy dają, jak ma syfa albo hiv to już jej zwisa
@Jeep: lepiej włożyć siusiaka w mrowisko czerwonych mrówek niż w lotniskowe panny bez gumy, ale w sumie działaj i łap nagrody 😉
@Agr: czytej uważnie posty a potem komuś dowal alepcze
@nibvucu: dokładnie w punkt tym bardziej że większość jest na alkocholu bądź prochach
@Jeep: wychodźcie z domu w rękawiczkach.
Siema testował ktoś panią z Forda Fiesty ??
O 11sty przy zjeździe pod most stoją3
@Jeep: jak wyglądają
Po12stej oprócz truskawek pusto
Będzie jakaś pani dzisiaj
Daje któraś z nich bez gumki?
Czy coś widać na horyzoncie??
Stoi jeszcze jakas
Jest dzisiaj jakąś Pani?
Po 11stej na zjeździe pod mosw aucie są dwie niestety od młodszej z higieną na bakier
@Jeep: młodsza to Iza?
@Chetnynaruchanie: jeśli chodzi o dawną Izę to nie a ta nie wiem jak ma na imię
Dzisiaj jakaś pani będzie?
Jest szansa spotkać się z ta drobna dziewczyna w boguszowicach ??
Piss u Was dostępny? Solidnie wynagrodzę tylko odpisz
Będzie dziś któraś koło 11?
Będzie ktoras do godzinki