Las między Świdnicą a Strzegomiem
Prawdziwy luksus
Prawdziwy luksus
Dziwne ze nagle Ola znikła ... jej wpisy tez i nagle Bułgaria stoi ..
@Marcin2323: na maila Ola też nie odpowiada
@Bus89: Mam dziwne wrażenie że coś się wydarzyło ,Bułgaria ze swoim alfonem ... przegonili Ole takie jest moje zdanie
Chętnie spuszcze dzisiaj cisnienie z jakąś kolezanką, czy jakas tam stoi wgl i w ktorych godzinach?
Chce ktoś walić ze mną?
Jedzie ktoś jestem aktualnie w lesie dawać szybkie odpowiedzi
Kiedy stoi Bułgarka bo jestem aktualnie tu
Jest ktoś teraz bo będę zaraz się wybierał i nie wiem czy kogoś zastanę chcę się ktoś wybrać?
Olka bez gumy nie wiadomo co to za wenery ma chorobg polecam Anię bugarke jutro będzie od 11 czysta zadbana z gumą
@Toie1495: Spokojnie czysta jestem i z gumką chyba ze kogos dobrze znam
@Toie1495: słabo obciągasz, więcej ręka niż lodzikiem, musisz poprawić jakiś usług a nie na forum na konkurencję pisać
@Oluniaa: we wtorek będę to napisze co i jak szwagry
@Oluniaa: Hej. Jesteś dzisiaj jeszcze ?
@Oluniaa: a jak już kogoś dobrze poznasz to ile bez gumki? Można w środku skończyć? I jak wyglądasz?
@Toie1495: Bułgaria bleeh
Ktoś chętny na ruchsnie?
Gdzie dokładnie stoi Bułgarka i stoi ktoś dziś
Co to Ola się zwinęła?
stoi dzisiaj jakas panna
@Bartosz: najgorsze ze na tym miejscu stała bługarka dziwne ze zniknęły posty oli ...
Będzie coś stało dzisiaj ?
Olusia do TIRa tez byś wpadła na godzinkę ma i 2 numerki w Wałbrzychu lub okolicy do żarowa
Jest dziś bółgarka
@Kris97: Jótro bendzie....
@Kris97: jedz i zobacz
@Kris97: jutro 11 będzie chwaliła się
Jutro od rana bugarka zaprasza
Panowie stoi bułgarka dziś i jutro do 16
@Mikas: wiesz może kiedy znowu będzie?
@Mikas: disaj jest tak
@316967: jedz i zobacz
Czy disaj biencze ktoś
To stara brunetka stoi czy gruba blondyna?
Na przeciwko leśniczówki
@Mikas: na przeciw lesniczuwki na wylocie z lasu w stronę strzegomia
@Mikas: widzialem dzisiaj po 11 stalo krzeslo, ale nikogo nie było. Czekalem chwilę
W ktorym miejscu dokladnie stoi ? Ktoredy tam dojechac
Masz nr do bułgarki?
Stoi ktoś tam dzisiaj?
Gdzie w okolicach stoją dziewczyny bo w tym miejscu już dawno nikogo nie widziałem
Pustkowie.....miejsce do usuniecia
Dzisiaj kogoś spotkam? Lasek na grochotowie
Ktoś dzisiaj będzie?
Siemanko, ktos stoi dzis ? Albo da namiar na jakas dupe ? :) pozdro Panowie
Witam panowie dzieje sie coś stoi tam ktoś jescze czy miejscówka wygasła nowa wogule sie ram pokazała
Przy sobocie coś stoi?
Stoją tam jeszcze panny