Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Dziewica25
-6

Mile widziany sponsor.. Cioty nie pisać! ....kobiece ksztalty.. Duże piersi ❤️ nie zawsze trzymam się cennika. W pierwszym sms podaj wiek, wzrost, wage, długość przyrodzenia. Napisz co chcesz ze mna zrobić ale bez wulgaryzmów! Odpowiem na kreatywne pomysły [nr]

 
mlody423
+1

@Maxx33: Z tą chociwelką nie być hop do przodu bo Dominika stworzyła legendę więc póki co to jedynie może próbować. Mi coś tu załaduje wyludzaniem numeru i przypałem na kilometr bo takie ogłoszenia to nie tutaj :)

 
CiekawskiNapaleniec3
+3

Gdzie się podziały te stare pijaczki i w miarę młode cpunki co za dnia stały na Dziewokliczu, a wieczorami i nocami tutaj? Z czego one żyją, bo chyba nie poszły gdzieś na etat... Przydałaby się.

 
Laki88
+2

Słuchajcie Panowie i Panie miejsce generalnie umarło bo nie ma się tam już gdzie pobawić. Może zastanówmy się gdzie możnaby takie miejsce przenieść. Bo trochę szkoda żeby w takim mieście jak Szczecin zniknął Pigalak a może nowe fajne miejsce spowoduje też, że pojawia się młode Panie Ja proponuje uliczkę koło orlena na 3go maja koło nowopowstającego Aqua parku dawnej Gontyny. Jakieś inne propozycje ?

Zaloguj / zarejestruj