Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
OliwkaaP
+8

Będę stała od środy, jak będzie dobrze to tydzień tam będę stała. Na początku będę siedziała w aucie. W środę rano napiszę więcej

 
Ghjkb
+1

@Diamec: stał Ford Focus cały dzień nikogo w środku Nie było teraz przejeżdżałem i już nie ma tego auta albo ta panna jest fajkowa albo po prostu komuś się zepsuło auto Przejeżdżałem tamtędy co godzinę i nikogo nie było

 
traktorzysta
-1

a no nie stoja juz, swoja droga ciekaw jstem czemu, tak samo bylo na wysokosci jerzmanowic, jest tu nawet o nich naopisane, postaly pare dni i cisza to dzisiaj, podejrzewam ze tu bedzie taka sama sytuacja.

 
traktorzysta
0

jezdza tamtedy codziennie, staly trzy dni po rzad, i nagle zniknely, moze nie szlo za dobrze, albo pogoda. zobaczymy w nastpenym tyg, jak cos napisze.

Zaloguj / zarejestruj