Prażuchy Nowe
Niedaleko parkingu przy zjeździe do lasu, wysoka brunetka, ładna i znająca się na rzeczy.
Niedaleko parkingu przy zjeździe do lasu, wysoka brunetka, ładna i znająca się na rzeczy.
Co dziewczyna robi i jaki ma cennik bo kawałek mam do niej
Ma ktoś namiar do czarnej ?
Byłem dzisiaj odwiedzić tą Czarną i powiem że jestem zaskoczony. Ok może twarz już troszkę zajechana ale figura i usługa pierwsza klasa. Coś na co jestem bardzo wyczulony czyli zapach i smak cipki. Bardzo smaczna ma cipkę. No i lodzik no niestety w gumce ale ciągnie jak odkurzacz. Nie ręką tylko samą buzią i nawet jak już doszedłem to ciągnęła aż już zmalał. No i rozmowa luźna. Szkoda tylko że tak daleko od Konina stoi no ale było warto. Minetka 100 i lodzik 100.
@AbcAbcid: serio lizałeś cipe przydrożnej grzybiarce która nie ma sie gdzie umyć?
@thhhfgddf: No właśnie ona podmywa się przed tym. Ona bardzo dba o higienę. Podmyła się wodą i chusteczkami anty, Jedź spróbuj a zmienisz zdanie o niej.
@thhhfgddf: A cipeczka bez żadnej skazy ładna i gładziutka. Pojedź a się zdziwisz.
@AbcAbcid: Ale żeś mnie podkręcił. Uwielbiam lizać takie cipki muszę do niej wpaść. A dochodzi ona podczas minety?
@Arkowski: Chyba nie ale nie mówi stop i to jest fajne.
@AbcAbcid: masz namiar do niej ?
Stoi tam jakaś panienka ?
W niedzielę też stoi ? Od której ?
Stoi dzisiaj ktos
Jest jakaś panna w okolicy chętna na spotkanie?
Stoi dzisiaj czarna?
Stoi czerwony sharan
@Klik: dzięki za info dziś się przejadę
@Klik: a właśnie że Ford.
@Wiki: czy to Volkswagen czy to Ford , ciągnie tak samo dobrze
@Wiki: to twój ford :]
@Wiki: cześć kiedy bedziesz
@Wiki: będziesz może jutro
Macie numer do czarnej ?
Byłem ostatnio czarny jestem mega zadowolony jest godna polecenia jeszcze nie raz wrócę
od której do której mogę zastać?? chce poruchać
Blondi jeszxze tam stoi czy jakas inna panna godna polecenia???
Cześć, Będzie jakaś Pani dziś ? :)
@Jendrula: jest od poniedziałku do soboty 10 -19
@Bca: byłem dziś od 11:20-12-10 nikogo ;/
Szkoda że odkąd otworzyli ten barek to się przeniosła teraz nie ma jak podjechać dużym autem
@Kiero831q0: przejdziesz na girach. te 300 metrów
@Wiki: Niby tak ,ale jak dla mnie w aucie można się wygodniej zabawić
A któż. Ci tam każe. sie zatrzymać. Twoja wola, i kasa. Ok w
@Wiki: Lalka jak to Ty ,byłem dzisiaj szybko skończyłem z kolegą po pracy białym roboczym autem ,jak to Ty i jesteś mobilna chętnie się spotkam dłużej ;-) dogadamy się [nr]
Jest czarna ?
Jest dzisiaj panna czerwonym fordem?
Witam do której stoi panna i jaki cennik ma
Ej mała jaki masz cennik
Czy posiada ktoś numer do Iwony
Czy panie biorą przelew czy tylko gotówka?
Ta czarna zna się na rzeczy
Stoi bladi
@Czeslaw12: niema już od ubiegłego tygodnia a ma ktoś do niej numer tel.?
23 października 2O19
Wali rybami A choroby hov
Nic nie stoi.. policja kamery ma tam podobno
Stoja jakies fajne panny i do ktorej
Sknera-srodki czystości. plus woda i to dzień: w dzień. ileż to kasy można zaoszczędzić. Ależ ta mała, branie?
Nie myjesz sie i sie chwalisz?