Siewierz zjazd na GZD Mercedes A klasa
zjazd w strone dolomitow, czarna panienka prawdopodobnie ukrainka dosyć młoda w mercu a klasie srebrnym przytulonym do płotu, 60/80/120
zjazd w strone dolomitow, czarna panienka prawdopodobnie ukrainka dosyć młoda w mercu a klasie srebrnym przytulonym do płotu, 60/80/120
Hej. Jutro możemy być o 9.45. Tylko żeby nie było jak ostatnio… szczupła. 35. Polka Ktoś chętny?
@Amatorka: hej,tylko w tamtych rejonach jestes?Bywasz gdzies jeszcze?ja chetnie,ale narazie czasowo jestem po za regionem.Jak mozna sie z Tobq skontaktowac?
@SonyListon: jutro będziemy 30-60 minut na miejscu.
@Amatorka: Hej będziecie dzisiaj około 10 ?
@Daro81s: możemy być, jeśli potwierdzisz
@Amatorka: cześć chętnie podjadę będziecie na pewno napisz cennik i jestem
@Amatorka: i jak
@gucio121212: 100 klasyk 150 komplet Będziemy za 15-20 minut
@Daro81s: mogę być na motocyklu ?
@Amatork: moge byc za 30 min będziecie ?
@Amatork: Ok zrobi mi loda do końca bez gumki
@gucio121212: dogadacie z nią sobie. Dojeżdżamy za 5 minut. Mały zielony
@Amatorka: do której będziesz i z kim
Jak nie będzie nikogo w ciągu dziesięciu minut to spadamy :)
@Amatork: stańcie samochodem, to podejdzie
@Amatork: późno odpisujecie a ja mam tam 30 min. Też już nie mogę ale możemy się umówić konkretnie na np godz 12. Pasuje ?
@Amatork: jak się umówimy na 12 to na 100% będę
@Amatorka: Dziś jesteś
@Amatorka: wieczorkiem jesteście moze
@Amatorka: wieczorami też jesteście
@Amatorka: gdzie możemy się zlapac
@Amatorka: Hej jesteś dzisiaj jeszcze???? jak tak to w jakich rejonach??? Ewentualnie jak dzisiaj nie da rady to może jutro???
@Amatorka: Jakieś namiary kiedy i gdzie stoisz??dzisiaj jesteś??
@Amatorka: kiedy bedziesz
@Amatorka: Dziś jesteś
@Amatork: jestes?
@Amatorka: ja chętny jaka cena
Był ktoś u niej?to w ogóle realne czy fejk?
Będę jutro (piątek) o 10.20 do 11.00. Kobieta, 35 lat, szczupła.
@Amatorka: w tych godzinach to w pracy się siedzi po 15 bądź
@Amatorka: a dziś możesz być?
Jutro 10.15. Do jedenastej. Zapraszam. Będę stała i czekała aż ktoś podjedzie.
@Amatorka: zmiana planów, będę po niedzieli. Bardzo przepraszam
@Amatorka: Będziesz dzisiaj? Ile masz lat i jaka cena?
@Oleksy45: przeciez napisala ze bedzie po niedzirli a ty sie pytasz czy bedzie dzisiaj 🤦♂️
Ale z was półgłówki przecież tu na kilometr śmierdzi ściemą
Będzie ktoś dziś ?
Stoi dzisiaj jakaś diva ?
Wieczorami też jesteście może?
Potwierdza ktoś że była ?
Nic nie wiadomo czy była jakie wykonanie pewnie ściema jak zawsze
Czołem Panowie, ciepło już, może pojawiły się jakieś nowe dziewczyny? Będę w okolicy a te, które stały tu rok temu to już znam.
I cisza pewnie ściema
O 13,20 będziecie jeszcze ? Podjechał bym
Do której będziecie ?
Chce ktoś skorzystać jutro koło 9.30 z dziewczyny chętnej, szczupłej po trzydziestce? Mogę ją przywieźć i udostępnić za 100 zł
@Chetnannn: a dziś jest możliwość ?
@Mlody2004pll: dajcie znać, czy przyjeżdżać dzisiaj. Jak coś 9.45
@Chetnannn: będziecie?
@Gbf: tak, koło 9.45
@Chetnannn: ok jak was rozpoznam będziecie przy tym budynku (start bar na wjeździe)czy gdzieś dalej w stronę kopalni?
@Gbf: na początku, koło trasy
@Chetnannn: o 12 mozesz ?
@Daro81s: teraz podjechaliśmy
@Chetnannn: poczekacie 35 min ?
Nie ma nic
Hej, dajcie znać, czy dzisiaj widać Mercedesa. Mam kawałek. :)
Siemka,ktoś korzystał z tej z Clio? Bo nie wiem czy warto podjeżdżać ,wczoraj jechałem od psar do winowna to była tylko właśnie ta w bordowym Clio i corsa pod albatrosem ,a srebrna panda na winownie stała pusta
@Prawiczek2599: To jest ta co jeszcze niedawno stała w Rzeniszów; ul.Spacerowa jak dla mnie nie warto
Stoi dziś bordowa clio
Jak sytuacja? Odżyła miejscówka czy ciągle pustka? Z góry dziękuję za odpowiedź
@Zziiom: pusto
Odżyła może miejscówka czy dalej cisza? Wiecie może gdzie ta młoda teraz stoi?
@Ammmooo: Pusto cały czas
Szwagry wiecie może gdzie można spotkać blondynę co jakieś trzy lata temu stała na zjeździe na winowo? miała troszkę taką dziwną twarz
Stoją dziś jakieś?
Dobra zdam relacje ,byłem od psar do kozieglów i sytuacja wygląda tak że ,przed barem Grześ w strone Katowic siedziała ta co zawsze tam siadywała,potem na rzeniszowie nie wiem czy to gala była ale jakas blondyna w kiecce i to tyle
Stoi coś na trasie ? Bo nie wiem czy jechać w te okolice czy na 94 pod bidę
Jak wygląda ta wasza maja i gdzie bywa
Dzisiaj chujnia pewnie przez pogode byla jakas na winowie ale bez szalu i pod albatrosem ta co pod gzd byla jakas nawiedzona stoi na kamieniu i tanczy z telefonem w rece chyba cos z glowa nie tak najlepsza kurwa na trasie to majka jezdze do niej juz kilka lat od poczatku jak pod bida zaczynala kariere teraz po starej znajomosci powala na wiele za niewiele czysta pachnaca cipka wygolona i ciasna twierdzi ze mnie jako jedynemu pozwala od zaplecza wejsc za niewielka doplata
Siema wujki jak tam sytuacja na siewierzu
Siema jak tam jest coś na trasie Siewierz jak tam cenowki
@Remik111: Stała jakaś czarna na zjezdzie na winowno,ale nie jechałem sam więc nie stawałem
Jest coś dzisiaj?
@Xpp: jest na zajazd Winowno Tanya ... wrocyla
@Bmw1234: nie koloryzuj glabie tania i maja w bulgarii mam kontakt cepie przyglupi maja byc w polowie kwietnia
@Wmbmw: Tanya to która to ta jej koleżanka Blond włosy czy inna ci tutaj stała?
Ale ona stoj na zajazd Winowno , a Maja jakys 500 metrow dalej w strona Siewierz