Komentarze  dodaj komentarz
 
Pojechany
+1

Zgadzam się z poprzednim kolega. 100 za sex potem kondon w drzwiach zostawiony, gdybym przypadkiem nie spojrzał zozwod gwarantowany i kupa problemów. Uważajcie na nią robi to celowo.

 
Miko1112
+4

@Marek112233: to prawda mi jedna z tych czarnych tez nic nie chciała tylko sex za 100 ja już na ciśnieniu to jej dałem sex tylko na nią od tylu nie da rady i po wszystkim zostawiła kondona w kieszeni drzwi tam nie zaglądałem a po kilku dniach zaczął śmierdzieć cały samochód jak ktoś ma zone dziewczynę itd to przypal i rozwód gwarantowany

 
TwojWuj
0

Posucha dziś, aż dziwne bo pogoda spoko. Jedna ruda była przy Kościerzynie ale nie mój typ, a po drugie jakiś szwagier ją zapinał widziałem. Podniecilem się, ale zabrakło odwagi żeby zapytać czy mogę dołączyć 😀

 
Wariat2
+1

@Radekkk: ale jeszcze stoją, co prawda pozostawiają wiele do życzenia ale dzisiaj stały 4. Od Koscierzyny w stronę Koreń pierwsza na parkingu dosyć duża i stara. Następna po lewej przy dużym wjeździe do lasu starsza, brzydka ale szczuplejsza i dwie młode przed torami po lewej stronie ale takie jakiś mało apetyczne. Bywajcie;)

 
Bawarczyk
+1

@Dzik1221: W sobote stały tam dwie czarne ale może dlatego że miały zbiórke do wyjazdu bo jak przejeżdżałem to jechała ze strony Kościerzyny taxi po nie a było to dosyć wcześnie bo już ok 13,30. Na pierwszy rzut oka młode,atrakcyjne ale nie korzystałem więc nic więcej nie napisze.Dalej przy "szerokim" wjeździe siedziała "zagranica" ale odpychająca.Cennik standard, za anal woła 300 złociszy.No i dalej na Szymbark siedziała za przystankiem Bułgarka,niezła,cennik chyba 60 za loda,80 seks(tutaj napewno bo skusiłem się )za komplet CHYBA 120.