Lisa mieszkanie 18 lat Chełmońskiego 8

Dzwonić pod domofon 36 (proszę zwracać uwagę na komentarze czy obecnie jestem zajeta czy nie) staram się być dostępna od południa do późnego wieczora. Na spotkaniu oferuję: Lód 100zł Komplet: Lód + seks klasyczny 150zł Anal: Lód + seks analny 200zł Komplet analny: Lód + mozliwosc seksu dowolnie klasyk/anal ze zmianami 250zł WSZYSTKO w gumie. Nie trzeba się umawiać na konkretne godziny ale można rezerwować konkretne godziny tak aby nie czekac. (Nie ma doplaty) Jeśli chodzi o moje limity. Mozliwy jest seks z 2-3 osobami na raz. Lubię ostrzejszy seks o granicach mozna rozmawiac na spotkaniu. Jest możliwość zrobienia minetki palcówki, dotykania i tak dalej. Nie mam z tym problemu. Lubię grać rolę małej dziewczynki ktora potrzebuje żeby facet sie nia zaopiekował. Można się przytulać. Chętnie zrobię krótki masaż za dopłatą 30zł. Potrafię dostosować się do zainteresowan i wymagań. Jestem otwarta na propozycje.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
konto_usuniete
0

@Lisa123: Pamiętaj o naszym spotkaniu jutro na 12. Znalazłem tę stronkę Fajnie, że można tu pisać. Przypominam się tu skoro jestem ;) Do zobaczenia ;)

 
SeksToZdrowie
+1

@Lisa123: Hej Ponawiam pytanie. W piątek jesteś dostępna. Koło 15? Jeśli tak to zarezerwuj chwilę dla.mnie. Czytam sobie forum i widzę, że chłopaki fantazjują o jakimś większym układzie... Ja bym wpadł w piątek Jeśli ktoś chciałby dołączyć to też nie mam problemu. Daj znać.

 
Pepe41
-8

Szwagry bez urazy. Ale zamiast życzyć dziewczynie miłych wakacji. I udanego powrotu do domu. To wy pierdolić jakieś głupoty. Zamiast ją wspierać. Pozdrawiam i bez urazy jak co. Wiem każdy ma swoje zdanie.

 
Grubsiu
0

@Lisa123: Świetna dziewczyna jesteś. Zazdroszczę temu twojemu chłopakowi , jak z resztą cała ta banda tutaj🤣 . Najważniejsze że jesteś szczęśliwa 😘

Zaloguj / zarejestruj