za Wielbarskim lasem
Brak zdjęć
dodaj zdjęcie miejsca
jakieś foto jak pani wygląda? cenik?
Jesteś ?
Czy wiecie panowie co to za blondi stoi w tym miejscu ? Czy warto stanąć?
Są już panie
@Krzysztofooooo: hejka jestem
@Czanulka26: dodaj swoje foto do profilu żebym mógł cię poznać
@Czanulka26: ty stoisz na skręcie w betonowa drogę w okularach często? :)
@mlodydriverr: tak
@AlkoRolnik: nie daje fotek
@Czanulka26: gdzie stoisz jutro
Mógł by ktoś normalny napisać czy stoi jakaś?
Jaki cennik u tej z passata ?
@Krizon12: nie znam jej cennika ale chyba już passata nie ma, byłem tydzień temu w niedzielę, pusto
Byla blondi z passata w poniedziałek po 13
Fajne jakieś?