Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Tomek33
0

Dziwi mnie że nikt tu nie pisze o tej drobnej młodej Bułgarce czy tam rumunce co stoi ok 7km przed Antoninem.jakie doświadczenia z nią szwagry?

 
Luis
+1

Cześć koledzy. Dzisiaj jechałem stały jakieś trzy na zjeździe na brzezinka. A wcześniej stało jakieś auto fioletowe z rejestracją mona to jakaś laska tam stoi bo samochód był pusty?

 
Dorotka1990
0

@Deny33: jestem na miejscu ale w tej chwili nie pracuje bo pogoda nie dopisuje i niewiem kiedy będę może jutro się zjawię albo jeszcze dziś na kilka godzin

 
Wyczarowanydt
-1

Chętny ktoś na spotkanie. Ja 25 lat uni. Oral/anal. Kontakt na [adres]ie wyczarowanydt. Mobilny/dyskrecja.

 
Afafaf213777
+1

@Arex83: ona zmienia spot w zależności od błota w lesie. Generalnie zwykle jest w promieniu 2-3 km od tej krzyżówki

 
Mwt
0

Cała trasa dzisiaj obstawiona przez Policję. Wjeżdżali nawet w leśne miejscówki. Na końcu trasy stanęli przy jednej pani ( przy lotosie ) ..

 
XxduzykutasXx
+1

Czarna z Hyundai najlepsza, stoi na miejscu czerwonowłosej. Jak ona ciągnie pale to masakra, jęczy jak w pornosie, dobrze nie zrobiła a już sama domagała żebym ja zerznal, teraz ja rucham reguralnie, dobry milf w chuj, jak wsiada to aż jej z cipy na miejscu kapie, Dobrze że majtek nie nosi, od razu guma mini do góry i jebie po same kule. Jutro jadę, kupiłem sobie tabsy, i będę ją jebał na pace busa aż będzie prosić o koniec, moja jakby się tak jebała jak ona to bym nie musiał jeździć żeby ją wyjebac jak szmatę, rozłoży nogi i rucham jak kłodę jeszcze sobie usta przymyka byleby odgłosu nie wydać

Zaloguj / zarejestruj