Komentarze dodaj komentarz
 
Bogdan12
0

Hej wszystki ja taka samo zgadzam się z opnija poniżej. Dziewczyna super jeżdżę już do niej 4 miesiące nigdy nie byłem nie zadowolony. Miła fajna wysoka i na dodatek półka a nie te czarne. Czysta zawsze świeżo pachnącą i ubrana. Nie robi nic beż gumy nawet za dobrą kasę i tu stawiam duży plusa ze dziewczyna się szanuje. A nie za pieniądze jak inne wszystko zrobią.

 
Hugehuj
0

BYLA TAKA DOBRA ZE W KOŃCU KTOS NIEZADOWOLONY SPALIL JEJ BRYKE hahaha. Pisałem 0,1 na 10 to i tak za dużo. Piękno to nie wszystko. Nie każdy spuszcza się na sam widok :)

 
romanowca
-2

@Tirek: Pisałem to w jedym już z komentarzy tutaj też przekażę, czytałem opinie (można przeczytać na miejscu radki, bo stała ostatnio) że coś śmierdzi po jej wizycie, jakimś kutrem rybackim zalatuje pipeczka, takie plotki rozeszły się. Nie wiem czy to prawda, bo fakt widziałem jak kiedyś wychodziła z samochodu to nawet fajne nogi ma. Chcę zaryzykować skorzystać, ale powstrzymuje mnie fakt wietrzenia samochodu :D

 
Ambrozja
+1

@Tirek: Uwaga Krakowska prostytutka AngelVip to policyjna informatorka, zamiennik Pauli VIP z Krakowa i Rzeszowa, która z służbami nagrywała mężczyzn. Na Instagramie kupowane obserwowanie by stworzyć mit porno gwiazdy i Was szantażować lub zbierać informacje czy przypadkiem nie zagrażacie układom wyżej (wy niżej mundurowi).

Zaloguj / zarejestruj