Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Blebleble
0

Młoda w niedzielę stała z rumieniem na policzku i od tamtej pory ich nie widziałem. Czyżby ktoś wziął sprawy w swoje ręce za te wszystkie śmieci ktore zostawiają wgłąb i pod drzewem na wjeździe?

 
Pawelll
0

Szwagry od jakiegoś czasu w necie ogłasza się laska niby w okularach z Siedlec i umawia się na sex w samochodzie. Początek numeru tel 517.... Ktoś korzystał??

 
Fbjjg
-1

@Pawelll: jak chodzi ci o tą aśke co ma koncowke 385 czy jakos tak to chodzily słuchy że straszny brudas jest. Jak dodasz ja sobie do kontaktów to tiktok, insta i fb jej zacznie ci się pokazywac jako jadziajadzia. Jak sie z nia spotkasz to napisz bo sam jestem ciekaw ile w opowiesciach prawdy

 
Bolek98
+2

Nie polecam. 200 za komplet, tragedia, minute loda w gumie i minute seksu i jape drze że już koniec. Omijajcie tą kurwe z daleka, gówniara myśli że będzie w chuja wszystkich robić. Do tego śmieci nie zbiera tylko wypierdala w krzaki.

 
Anal24
+3

@Marcinnnp: Tym naszym Polkom też styki się palą na punkcie kasy. 300 zł za godzinę na domówce to minimalna stawka i najlepiej jeden strzał. Za 200 to szybki numerek i wypad. Kiedyś to były czasy, mając 100 zł zaliczyłeś dwie na trasie i jeszcze na wódkę i zagryche zostało

 
Bolek98
+1

@Anal24: jak dla mnie nie warto, 200 za komplet to lekka przesada, jeszcze jak by była ładna to bym się skusił ale jest taka byle jaka przeciętna. Po za tym miejsce chujowe stacja na przeciwko każdy się patrzy.

Zaloguj / zarejestruj