Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
olo
0

Panowie teraz pojawiła się nowa dupeczka zaraz za Zajazdem Leśnym w kierunku Włocławka - pierwsza asfaltówka w prawo !! Lodzik wzorowy , fajny biuścik można odwiedzać ;-)

 
MaC
0

Bylem wczoraj u nikoli ma nowa miejsce spotkań, tylko na lodziku a pustak z niej... Jedno cyfrowych liczb nie potrafi dodawać, szkoda ze ma cennik wyuczony na pamięć, jest nowa miejscówka jej spotkan dodam na mapce; Brachnowo

 
onn
0

O jakiej wy nikoli mówicie? Bo ta do której ja jeżdżę gdzie indziej pracuje. Ktoś tu miesza chyba albo ktoś chce przypalowe jakiejś koleżance zrobić hehe

Zaloguj / zarejestruj