Komentarze dodaj komentarz
 
boski9171a
+1

podbijam do panny pytam o loda cos breczy pod nosem mowie 50 ? a ona ze za 50 to nie robi .... panna brzydka i jeszcze warunki stawia .. bylem tu pierwszy raz i zapewne ostatni.

 
Mlody_pan
0

Ja to bym odradzał to miejsce ,no chyba że jakiś pan nie jest wymagający i na tyle bogaty żeby za zrobienie ręką 200 płacić bo tego lodem nie można nazwać. Ogólnie jak dla mnie to jedno z gorszych miejsc ,stara baba która ciągle popędza ,ani to ładne ani zadbane tylko kase ciągnie i niedługo za samo zapytanie o serwis byś musiał 50 zapłacić.

 
Mlody_pan
0

@Roko22: https://www.gdziestoja.pl/miejsce/[nr]5/bogucin Tutaj jest fajna polka bardzo szczupła czarne włosy w tej okolicy chyba jeszcze z 2 inne stoja jedna plastik wysoka z sztucznymi cyckami i jakąś inna nie wiem do końca jak wygląda. A z innych miejsc to okolica Kórnika jest nawet spoko, Pniewy bądź trasa na Międzychód i Polki i rumunki jest z czego wybierać. Bliżej Stęszewa to nic nie ma z tego co ja wiem i patrząc na inne wpisy na woj. Wlkp to trochę na trasie rawicz -poznan słabo

 
Mlody_pan
+4

@wojtas90suko: Janikowo jadąc 194 w strone kobylnica po lewej stronie na przeciwko stacji paliw u pieprzyka ,typowo stoi przy wjeździe na ogródki działkowe. A inna jadąc kawałek za kobylnicą tez 194 na skrzyżowaniu po prawej na uzarzewo . A co do tego linku to najlepiej sobie skopiować ręcznie (przytrzymaj palcem na tekście i zaznacz ,a później wklej w nową kartę).

Zaloguj / zarejestruj