POD TAŚMOCIAGIEM

Witam ostatnio jak jeżdże do pracy widuje tam pod taśmociągiem dwie kobiety jedna szczupła na wysokich szpilkach i druga z nią stoi chodzi mi bardziej o tą szczupłą ciemnoskórą czy ktoś z niej korzystał jaki ma cennik co robi czy dobra jest ????????????????

Komentarze  dodaj komentarz
 
Klient
-1

Ruda ma przerwę,ale byłem ciekawy jak z blondyną. Jak ostatnio byłem u Rudej to widziałem że te fotele powywracane jakieś 2 tyg temu ale ona też czasem siedziała na krzesełku.

 
Rsko91
0

@Klient: dzięki za odp, miejmy nadzieję, że powróci :)) Nie pomogę Ci zbytnio ja jestem z łódzkiego i u siebie jeżdżę jedynie do Kristi na Dk91 Kamieńsk, ale on tipsów nie ma niestety.. U Rudej byłem dwa razy bo fajnie mi się z nią złapalo kontakt i mówiła, że będzie w styczniu a tu cisza dlatego pytam..

 
Rsko91
0

@Klient: jeździłem tam teraz po świętach i pod tasmociagiem niebylo nikogo, te siedzenia z aut powywracane i przysypane śniegiem, zero śladu divy... Rudej też nie było, chyba wszystkie pojechaly do BG na przerwę... Raz tylko stała jakas blondyna koło tego baru hamburger przy skrzyzowaniu z sygnalizacja ale nie zachęcila mnie do skorzystania... Fakt była starsza, blond włosy spięte w kitke. Widziałem ją raz, wczoraj jej nie było...