Komentarze  dodaj komentarz
 
Rikitiki
0

Sulejów wylot na Kielce W Sulejowie stoi jakaś (dla mnie nowa) młoda bułgarka Tam gdzie zawsze stoją. Na oko ok 20lat Ktoś ze szwagrów u niej był? Warto? Czysta w miarę? Jakie ceny? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 
Elosw
0

Witam :) ktos podrzuci czy sa dzisiaj panienki,mam troche drogi ale kiedys bylem tam i nie zalowalem ;) i do ktprej wgl stoja? Jak bylem z 3 m-ce do tylu to staly trzy panny,jedna w aucie,druga niedaleko cmentarza i trzecia przy tym pustym barze

 
jakotako
0

@Rrry: bylem ostatnio u tej wysokiej, średnia z wyglądu, cyc mały ale rozbiera sie do laski, daje sie macac ciagac za włosy. Cena standard, ciągnie z wyczuciem, nie pogania. Ta druga to nie wiem.

 
Glon
0

Bo w Piotrkowie sami brzydale z facetow kto tu przyjdzie.Piotrkow to wiocha i wy faceci bleeee i brudasy gacie osrane sami frajery.Bydzie to chlopy lux i nie porownuj tej wiochy .Brudne buraki

 
Rsko91
+2

Stały dzisiaj dwie, ta z matiza właśnie i kawałek dalej przy zjeździe na cmentarz... Widziałem jeden szwagier podjechał do obu i odjechał bez korzystania, mnie równiez on nie pociągają wyglądem, nie wiem jak wykon. Ogólnie w łódzkim bieda na drogach, same pasztety zostały, ja nie wiem co te alfonsy tu wystawiają... Jak czytam temat np dk10 Bydgoszcz to tam się dzieje, piszą że pełno młodych dziewuszek a tutaj wszędzie stare purchawy.... Alfonsi na wiosnę dawać młode divy!!!!!!