Komentarze dodaj komentarz
 
RaczejNie
0

@Qwerty100: co z tego że Polka jak czarne żeby i ogólnie zajechana na twarzy. Może od tyłu ja zapiąć to i widok jakiś by był tylko ciężko powiedzieć jakiej woni się spodziewać jak majty zdejmie. Ceny dwa razy wyższe od naszej Nataszy, bo musi na siebie i na smolucha tyrać.

 
Historyk
0

@Majorek: Kasia stała tak mniej więcej od 9:30 do 16. Jadąc od Malborka zaraz za górka po minięciu miejscowy Ruskiej. Z tymże ona stała w 2020 ostatnio.

 
Pancio36
-3

Weźcie się od Kasi odpier. Jest najlepsza z nich wszystkich . Pierwsza od Malborka zachowuje się jak by z przymusu stała tam. Druga to jakąś porażka. A Kasia ładna pogoda i dobrze robotę zrobi m czekam aż będzie. Mam nadzieję że w przyszłym poniedziałek lub w ta sobotę będziesz

 
Jan1
+3

@Kasia: Sama sobie zapracowslas na taka zla opinie. Z nikąd ona sie nie wziela. Gdybys byla dobra to nikt by o tobie nie pisal tylu negatywnych opinii. Na innych stronach tez masz same zle opinie. Wiec weź lepiej zmien zawod i nie psuj branży

 
BIZZON
0

Tak zgadza sie. Jechałem z Malborka na Kwidzyn i po prawej stronie siedziała na ławeczce ciemna blondyneczka w ciemnych okularach pomiedzy 30 a 40. Miejscowosc Wielbark.

Zaloguj / zarejestruj