Komentarze dodaj komentarz
 
Zakochsny
+4

Sonus25: zakochałem się w Tobie, wyjedźmy razem będziesz ruchana jednym kutasem co Ty na to, ozłoce Cie obiecuje, przyjadę w sobotę, wyjdz za mnie i porzuć kurestwo.

 
Zakochsny
0

@Sonia25: serio mówię kochanie, co Ty na to żebym Cie zabrał na hotel porozmawiamy poznamy się, porucham Cie a jak będziesz chciała to zabiorę Cie gdzieś na wakacje, wchuj mi się podobasz i serio chyba się zakochałem, pieniądze nie graja roli spotkamy się to mam nadzieję się dogadamy co do finansów. Co Ty na to ? Pasuje hotel skarbie ? Np. Odyssey ?

 
Zakochsny
0

@Sonia25: nie ma szans, ale mogę Cie tak pozadnie zerżnąć, że wylecisz na inną planetę. Skarbie zgódź się chociaż na jedną nockę w Odyssey poruchamy się pogadamy będzie fajnie. Złotem płace, możesz potraktować to jako pracę ale najlepsza w jakiej pracowałaś. Więc jak ?

 
Rikitiki
0

@radomcity: chłopie... Co ty pierdolisz? Z takim podejściem to równie dobrze możesz ruchać psa jak sra. Skoro jest ci to takie obojętne w co pchasz kutasa to idź wydymaj w bramie najebaną bezdomną... Co za typ hehe byleby się tylko spuścić. Gorzej niż zwierzę. A laska rzeczywiście słaba wchuj i do tego ludzi na parkingu od chuja jak to ktoś wyżej napisał.

 
Kierowcamaly
0

Istoji tam jakaś pani bo przejeżdżam tam 3 razy dziennie i nic nie widziałem od jakiegoś czasu w jakich godzinach tam stoi jak wogule stoi napiszcie coś

 
zaqpppp
0

Witajcie, Panowie nie polecam Soni nie za ta cene... Poprostu masakra Lasce chyba się już pojebalo dosłownie, byłem wczoraj testowałem i slaby serwis jest u niej. I jeszcze ten ogon w bmw 1 co czai rejestracje i patrzy co i gdzie.

 
Rychaczlisow
-5

@aabbccdd: mi nie płacą mam hajs i rucham co chce i kiedy chce poniekąd też szmaty ale nie brudne z lasu które podmywają się butelka z wodą. Szczerze wolał bym sobie w drzwiach przytrzasnąć kutasa niż ruchac kurwe przy drodze

 
Rychaczlisow
0

@Tino: stuleja to twój stary twoja matkę posuwał uprzedio zapodając z dupy do ust aż się spermą dusiła i tak właśnie powstał ten przegrywa życiowy co na kurwy lata.

 
Rychaczlisow
-3

@Tino: mam bekę z takich frajerów jak ty co dupy na ruchanie nie umieją wyrwać tylko muszą płacić, pewnie jesteś cięciem na monitoringu i nic nie masz w życiu poza jakimś starym autem gdzie jakaś kurwa może Ci ojebac kolbe za 5 dych żebyś kolejny raz nie musiał konia walić przed telefonem. Co prawda boli przegrywie.

Zaloguj / zarejestruj