Mop Szumowo
400zl H Spotkanie w Aucie. Zapraszam na spotkania. 26l ,czarna ,okrągłe kształty. [mail]
400zl H Spotkanie w Aucie. Zapraszam na spotkania. 26l ,czarna ,okrągłe kształty. [mail]
Jest coś?
@Siwy16: a gdzie ona niby tu stoi? Jestem na parkingu ale nikogo nie widzę
@Driver34: pod parasolami siedzi przy stacji.
@Siwy16: nie ma tu nikogo
W którym miejscu można Cię spotkać na parkingu? I czy dzisiaj będziesz?
Można Cię znaleźć na parkingu w Szumowie wieczorami tak o 22?
Jest jakaś dziewczyna w Białymstoku chętna na spotkanie? Auto/plener/hotel?
Roxi czy po niedzieli też będziesz w tych rewirach? Daj znać, jeśli tak to napewno się spotkamy 😘
@Oracz: Tak.poniedziałek, wtorek
Jutro też o 18?
Obcokrajowców nie przyjmuje . Oczywiście wszystko w zabezpieczeniu 😊
O której godzinie tam spotkam panią?
@Mrrachny: o 18
W jakich godzinach można cię spotkać?
@piecka20: 18
Drogo, bardzo drogo! Za takie kwoty można mieć już high class na mieszkaniu, w nie „okrągłe” kształty w lesie w krzakach..
@Rsko91: a ja kolego powiem Ci że skorzystałem z usług tej dziewczyny i napewno nie ostatni raz jest boska a jeżeli wolisz te śmierdziele w lasach to powodzenia napewno taniej ale ja tych troli za darmo nie chcę wolę raz dwa razy w miesiącu ale konkret lalunia a tu się nie zawiodłem