Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
seba1
-4

Ta czarnula to porażka w tamtym roku to loda robiła z laski i od niechcenia i jakby tam stala za kare. I z tego co wiem to dużo mandatów niebiescy pisali.

 
Ps94
+1

@Trudy: nie ściema stala dziś pomiędzy 11 a 14 tylko nw czy w soboty tez stoi, napisalem bo szukam jakiegoś info o niej

Zaloguj / zarejestruj