Gronowo dk 15
[nr]8.808645 blondyna w czerwonej sukience dzis o 14 była
[nr]8.808645 blondyna w czerwonej sukience dzis o 14 była
Dziś jest??
Wiadomo może od której godziny ona tam stoi
@Hyffhijv: w czwartek jechałem TIRem coś koło 10:15 to już stała....
@Hyffhijv: nie polecam nawet niejedz szkoda kasy
Nie polecam jej on tylko 5 min ani minuty więcej i na szybko i dwie gumki zaklada
Potwierdzam stoi. Jestem pełen podziwu dla każdego kto skusi się na te pannę 🤮🤮🤮
Hentna na lodzika z 200 bez gumy
Siema szwagry. Od jakiegoś czasu stoi nowa zwierzyna. Dziś miałem okazję sprawdzić ofertę. Generalnie kolejna Rumunka zgrabna i z twarzy do przeżycia. Cennik lodzik 100 sex 150 komplet 250. Osobiście nie polecam na pewno loda bo po niecałych 5 min stwierdziła że jest zmęczona i sam mam dokończyć ręką . 😆😆😆 więc jeżeli komuś wystarczy mniej niż 5 min to względnie się sprawdza . Dajcie znać jak się rucha… chociaż obawiam się że też po 5 min może powiedzieć że się zmęczyła 😆
@Mag1111: pytałeś może do której stoi?
@Ricob: nie . Ale jak w zeszłym tygodniu jechałem jakoś po 16 to jeszcze była
@Mag1111: dzięki. Zobaczę dziś po 16
@Mag1111: nic nie ma jedynie jest ta stara lampucera Bułgarka chuda dupa i zakłada dwa kondony na kutasa pojebana chuda wyruchana
@Hujhuj: byłem wczoraj dupka Mała fajna, cipa też ciasna ale z twarzy nie za ciekawa, i to prawda zakłada dwie gumy. Po 5 minutach pospiesza. Jak ktoś na ciśnieniu to ok ale drugi raz bym nie jechał
@Ricob: chuj z nią jakiegoś trypla na dupie ma wyjebane w nią naciąga na hajs
@Chujekusp: no ma coś na górze pośladów 😆
Nie wiecie czy stoi jakas w gronowie
Hej. Bede gdzieś za 2 godziny może chetna zdrowa bez gumy lub anal ? Zapłace
Wiecie cmoze czy jakaś stoi w tyg tygodniu ?
Ona dość nie regularnie stoi. Dziś akurat jest ale z tydzień jej nie było. Jak stoi stary czerwony Peugeot to znaczy że jest
@Mag1111: dzięki za info jutro jadę zobaczyć, sprawdzałeś jej serwis?
Dziś ktoś stoi
Jest dziś mm
Był ktoś u tej nowej panny ? W porównaniu do poprzednich wygląda całkiem atrakcyjnie. Ciekawe ile bierze
@Mag1111: Młoda jakaś ?
@Indyk6: na moje koło 40 stki
Wie ktoś czy w okolicy gdzieś stoją wieczorami?
Nadal.jest ? W sensie czy codziennie ?
Dziewucha na posterunku kto ma ochotę niech podjeżdża
@Arkowski: Gruba czy inna ?
@Indyk6: w Dynowie na BP jest ok
@Wojtkowy: w Dynowie ? , gzie to ?
@Indyk6: Dybowo
@Wojtkowy: To raczej- nie ten wątek ...
@Wojtkowy: jaks młoda jak ubrana
@Indyk6: Może w 3
@Wojtkowy: zmierzam właśnie na DK 10. Chcesz to chodź, poczekam.
@Indyk6: Z którą chcesz?
@Indyk6: Tak gruba bułgarka to była
Stoi coś dziś?
Witajcie, stoją panny czy to już puste miejsce?
@Hugo80: Od dawna pusto tam jest Ziom
Stoi jakaś warta uwagi ?
Jest dziewczyna od dzisiaj
Chłopaki jakąś czarnulka młoda stoi....jechałem widziałem
Czy stoi blondynka? Wruciła może?
Dziś stoi jakas? Ktoś może widział?
Dzisiaj stoi zajebista polka czarnulka zajebista sylwetka
@zeus2: czemu dajcie minusy....byłem wczoraj u niej zajebista w te sprawy wie co robi
@zeus2: jaki cennik i oferta
@zeus2: Stoi jeszcze? Jak wygląda?
@zeus2: a co matkę wystawiłeś czy dziewczynę?
@hahahahhhhhha: nie poprostu byłem u niej i jest zajebista.....
@Pemo98: robi wszystko cennik normalny
@Ramirez: stoi codziennie od 9.30 do 15.
@zeus2: Ktoś to może potwierdzić?🤔
Umarł tutaj temat
Jest dzisiaj jakaś??
Dziś ktoś stoi?
Jutro będzie
Krzesełko stoi więc może jakaś jest :)
Czy som dziwki