Włocławek > Kowal (DK91) trzecia od Włocławka
Pani fajna stoi na wzniesieniu za polaną jadąc w kierunku Kowala, korzystał ktoś?? jaki cennik Polecacie?
Pani fajna stoi na wzniesieniu za polaną jadąc w kierunku Kowala, korzystał ktoś?? jaki cennik Polecacie?
Witam, jak sądzicie? Będzie jakaś dzisiaj?
Witam Panowie, Wiecie może czy w dniu dzisiejszym jakieś Panie można spotkać. Z góry dzięki za odpowiedź.
@Elegant: 3-4 w tym jeden pedał masz tam codziennie
@Arkowski: dzięki
@Arkowski: a do której zazwyczaj stoją?
Dzisiaj tylko jedna przed samym Kowalem, ale akurat na akcji była przecinak a już ktoś w oczekiwaniu był, odpuściłem
A w sobotę też są dziewczyny na trasie ?
Dziś 18
Wczoraj taki ruch ze nawet Rumun mial pelne usta ronboty
Hej ❤ Jutro będę od 9:00, Zapraszam ❤ Jestem nowa
@Natalia19: do której jesteś godziny ?
@Natalia19: Hej będziesz dziś też stała podjade
@Natalia19: wpadnij na Pomorze
Siema szwagry którą polecacie?
O której godzinie zazwyczaj stoją dziewczyny?
Stoi jakas dzisiaj jutro?
Jest coś dzisiaj?
@Price: są. 3 czarne i blondyna
Starsza , miła ale szybko się męczy. 100 laska w gumie, 200 bez.
Szwagry Pytanie?Która najlepsza i do której stoją Panie?
Blondi starsza. 100 jebanie. Spust do papy 200
Jest Pani blondynka. Nawet nawet. Jakis spacerowicz zabieral w las.
Polecam, byłem u niej i było mega tylko trochę za szybko
Pani fajna stoi na wzniesieniu za polaną jadąc w kierunku Kowala, korzystał ktoś?? jaki cennik Polecacie?