Przy Stacji BP na rondzie wjazd na autostradę A1
Propozycja dla Damy żeby zajęła może tutaj miejscówkę przy rondzie obok stacji BP przy wjeździe na Autostradę A1 okolice ulicy Rokicińskiej. Jest Bar są Toalety jest lasek żeby odjechać kawałek od ronda. To tylko propozycja do oceny dla Damy która miała by ochotę tam bywać.
Brak zdjęć
dodaj zdjęcie miejsca