Port Łódź
Koniec parkingu
Koniec parkingu
Witam Panowie czy któryś byłby chętny zapłacić mi 200zl za spotkanie koniecznie dzis bo bardzo potrzebuje pieniędzy. Jeśli jesteś chętny pisz tu lub priv i daj propozycje co za tą cenę byśmy robili:)
@OleczkaBlondyneczka: ja chętnie podjadę na lodzika ;)
@OleczkaBlondyneczka: chcesz się może spotkać dzisiaj?
@Norbert191: Dobra, o której
@OleczkaBlondyneczka: a dzis?
@OleczkaBlondyneczka: spotkam się podaj namiary
@OleczkaBlondyneczka: lodzik dzisoaj w porcie?
@OleczkaBlondyneczka: таккк
@OleczkaBlondyneczka: daj swój nr
@OleczkaBlondyneczka: jeżeli coś to ona jest fake.
@OleczkaBlondyneczka: po co piszesz jak jesteś nie realna
@OleczkaBlondyneczka: chętnie się spotkam
@OleczkaBlondyneczka: w którym miejscu stoisz jak cie rozpoznać?
@OleczkaBlondyneczka: masz teraz czas ?
@OleczkaBlondyneczka: jesteś dzisiaj?
@OleczkaBlondyneczka: lodzik w aucie?
Jakaś gdzieś dziś?
Jest jakas dzisiaj
Zaplace 200
ktos moze potwierdzic ze to nie fake?
Oleczka blondyneczka:hej jesteś dzisiaj dostępna?
Chujem straszy trzeba spierdalac
Jaka hujnia w tej łodzi pusto nudno nawet żadnej lekko trąconej
Czy dziś w Łodzi jakaś pani będzie
O której będziesz w port
@oleczkablondyneczka jesteś gdzieś teraz do złapania ?
Takk
priv
@mordzia11: można jeszcze dziś ?
Jest może jakaś gwiazda
Człowiek się zapytał czy tam jakieś stoją a dostał minusa za pytanie beka xD
Jest tam jakaś sympatyczna gwiazda ?
@Grmr: tam to prędzej znajdziesz męska k dla swojego przyjaciela w majtkach.
I co z tym miejscem? Fake? Czy jednak są tam jakieś które po 22 stoją? Może się ktoś wypowiedzieć?
Jest tu jakaś lala? W jakich godzinach?