Łopiennik parking leśny koło zegara

Parking leśny na DK17 w stronę Krasnegostawu koło zegara slonecznego. W wtorek i środe przed Sylwestrem kreciły się tam dwie prostytuty. Obie raczej zgrabne wiek na oko 40 i 50 dosć dobrze utrzymane.

Komentarze  dodaj komentarz
 
kombajn701
-2

Slowo rzekłem i dzisiaj po robocie zwaliłem konia i wybralem sie do rudej wiewióry. Drugiej nie bylo nie wiem czy wcale czy na dłuzsza robotę pojechała. 15 min ciągneła mi laskę pozniej przeszła na ręczny bo ją już ryj bolał. Moglem się jej przyjrzec z bliska i troche pomacac. Pysk ma suka całkiem całkiem kiedyś musiała być fajna nawet dalej jest. Rozmaiwać zbyt nie chciała jedynie jak zapytalem czy dluzsze spotkanie było by możliwe to odpowiedziała, że jak otworza hotele to czemu by nie. Nie pytalem o szczegoly. Na moment spustu wziela jeszcze raz do ryja wiec mimo gumy bylo nawet nawet. Paszcza zaliczona i wiecej chyba nie wrocę.

 
ojsmp
+1

Jechałem własnie tamtedy. Stała jedna zmarznięta zgrabna z twarzy nawet ładna włosy nie wiem jakie bo w czapce. Ogolne wrażenie dobre, ale co z tego? Wystarczy wyobrazić sobie kto to jest: brudna przepocona kurwa, przechodzona przez setki często nieumytych facetów, ze zrytą psychą po codzinnych porcjach oralnych i waginalnych penetracji. Jak człowiek tym bardziej ładna kobieta może zrobić z siebie taką ścierkę? Przecież takiej to kijem odraza dotknąć.