Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Mily27
0

Cześć, pytanko do kolegów lub samej pięknej blondi jeśli tu jest. Czy Pani stoi tu codziennie? I czy jest szansa pójść z nią za drzewko i w naturze się pobawić czy tylko samochód? Z góry dzięki za odpowiedź.

Zaloguj / zarejestruj