Sarnowy, kawałek dalej za zjazdem na Rotembark
Bulgara
Bulgara
Od jakiej godziny mniej więcej stoją
W niedzielę też stoją ?
@Jakos: gdzie ten parking się znajduje
@Jakos: wiesz do której stoja
@Jakos:nie leć nie kulki baranie. Myślałem że wiesz baranie
@Jakos: ty debilu,w Sarnowach nie ma parkingu tlko drogi do lasu
@Jakos: jest coś dzisiaj w tych sarnowach ??
@Jakos: Jak ona wygląda możesz opisać
Dziś stała w sarnowach za zakrętem za 15 rozebrała się cała obsługa super express ilustrowany jutro będzie na parkingu nie Bułgarka tylko Niemka
Stoją dziś dwie w sarnowach ktoś coś o nich wie?
@Boobeek: Tak, wiem. Jedna studiuje historię sztuki i lubi snowboard, druga kończy socjologię, lubi podróże i chce zrobić kurs garncarstwa. Obie wolne. 🤦. Kurwa, podjedź i spytaj.
@Boobeek: Ty do jagodzanki nie potrafisz podjechać i zagadać, masakra.
Dziś o 14:30 stała w leśnej dróżce po prawej od koscierzyny
Przed rotenbargem stoi Bułgara z daleka wygląda średnio ale figurę ma fajną i robi co trzeba z profesja warta grzechu
Stoją?
Przejeżdzałem dziś to stała jedna , ale niestety nic ciekawego . Poza tym pustka
Siema , stoją panny ?
Stoi jakaś
Stoi jakas?
Ostatnio nikogo nie widać. Jutro chce przejeżdżac dajcie znać czy coś stoi
Jaka jest ta babka co tu stoi. Jaki ma cennik
@Atalojazywota: ta babka toDiana z Bułgarii,ma 32 lata,za sex 100zł,za loda100zł,loda bez kalosza 300zł.Jest szczupła,nie pogania,w miarę ciasna.wesoła,nie wydziwia
Jest jeszcze na turczynkA?
Dajcie znać która dziś tu stoi ?
Tutaj coś stoi? Czasami tutaj i na parkingu w Stawiskach stała wysoka blondyna urody bułgarskiej. Czasami jeszcE stoi?
Tylko ten bezzębny pawian na parkingu
Stoi coś? Jeśli tak to ktora
Dajcie znać jak którąś zobaczycie.
Sarnowy
@Polko: stoją na Kościerzynę? Ile biorą.?
Na Kościerzynę stoją? Ile biorą?