załogowa za biurowcem
stoi czasem ruda taka fajne 80 full
Brak zdjęć
dodaj zdjęcie miejsca
stoi czasem ruda taka fajne 80 full
Tutaj wciąż lipa, a szkoda bo miejsce ma potencjał. Wie ktoś może gdzie w Gdańsku poza netem znajduje się jakaś Panna?
Cos wiadomo na teraz we wrzeszczu?
Kiedy ona tu stoi ?
Stoi tu coś?