Rakowska przy barze
Stoi ich kilka
Stoi ich kilka
Do lol korzystaj z pomocy płatnego detektywa albo hakera on ustali jego adres. Wtedy poniesie kosekwecjie tego co robi zauważ że zawsze zani coś napiszę stwaia znak @ to ten sam klecha od kilku lat pisał w krakowie na Szamotuły i poznan itak dalej ustal za pare groszy jego dane i wrzuc tutaj a my się zajmiemy resztą
Tylko nie wten sposób kto narusza dobra osobiste to podlega karze wiezienia bo ten klecha musi miec pokrzywdzonego ktury zgłosił na policjie zarażenie świadomie przez kobiete
On ma zadanie zlikwidować prostytutki z drogi bo nie płacą podatku tak zwana szara strefa bo zwykły człowiek ma zapierdalac za grosze i umrzeć nie pobierając ani jedne emerytury
Takie ma zadanie i zato mu płacą teraz tu się przyjebał. Mysli zejest bogiem my muwimy na niego kociasz albo klecha
Ten debil. Co piszę tu negatywy to. Np. Guz. Trypel itak dalej smaruje od kilku lat na każdym. Miescie na wszystkie dziewczyny
Lol w pisz w. Neta kto jest. Założycielami. Strony. Gdzie. Stoją
Frajerze masz czym jeść? To pilnuj zębów. ..Kaska to cwele co konia walą lec na bulgary śmierdzące.To ten co gacie miał osrane po pas .Huje niedomyte...
@Marc01: Ty jesteś debil skończony jak ją ruchasz frajerze tego syfa !!!.
@Marc01: jak ci chuja w dupie trzymałem, to bródka się trzęsła. Siedź cicho i pilnuj dupy alfonsie.
Zwijaj żagle Twój czas już minął.
Tylko niedojebane cwele tak piszą
Stoi dzisiaj dajcie znać
Dno tu stają desperaci chyba tylko
Po wejściu do lasu powietrze że mnie zeszło a nakręciłem się trochę no porażka nigdy więcej
Lodzik słaby sexu nie próbowałem a po tym co tu piszecie pewnie dobrze zrobiłem nie zachęciła ani wyglądem ani wykonaniem.
Nie wiem jak teraz ale ja jej nie polecam słaby klimat z umiejętnościami tez marna
Stoi dzisiaj dajcie znać szwagry
Witaj Kasiu. Czy można skorzystać dziś z twoich usług pod barem będę dużym mobile.
Za bezpodstawne pomawianie, ze cos ma co jest totalna bzdura tez jest karalne.
Poproszę i ja IP debilu szantaż jest karalny tak jak roznoszenie chorób świadomie
Frajerzy jacys tutaj piszą i juz nie dlugo zostaną rozjebani. Ip jest znane
Jeśli kogos urazilam to sorki .Nic juz tu nie napiszę i nie wejde.Pozdrawiam
Trzepaczka już to określenie mi bardziej pasuje niż prostytutka do tej tam dziwy przydrożnej.
Szukasz prostytutki czy narzeczonej czy też komuś chcesz dowalić anonimowo? Sprawdź w wikipedii kim jest prostytutka i narzeczona a potem sobie dalej pisz bajki o Stokrotkach i Żabkach.
@kasia poczytalem kilka twoich wpisow pozniej.nazwalas kogos ze posiada sztuczna inteligencje.czy ty wiesz co to jest sztuczna inteligencja???? moze sie zdenerwowalas na negatywne wpisy i palnelas bzdure.widzisz nawet probuje cie tlumaczyc
@kasia .tak kasiu odwiedze i te sklepu ktore mi sugerujesz.widzisz jest dziwka i jest klient.bylo i bedzie tyle ze ty nawet do piet nie dorastasz jednej i drugiej np na tej kasie w lewiatanie ktora sie szanuje i nie sprzedaje.pozdrawiam zakochancow i pania
@do wszystkich.nie brzydze sie zwyczajnie w polsce na palcach mozna polkiczyc prostytutki ,zreszta jak sadze i na swiecie,ktore w trakcie spotkania zachowuja sie tak ze nie odczuwa sie ze sie za to placi i potrafia stworzyc taki klimat jakbys jeden z drugim i reszta znal ja od dlugiego czasu.nie chodze po marketach aby wyrywac ,zwyczajnie sie trafilo.ktotys tam cos szczekal na mnie to powiem tyle nie unos sie chlopaku bo pstryczna w ucho dam i z gilami u nosa polecisz do mamusi z placzem.
Kolego chyba pekasz z dumy po tych komentarzach.Zejdz ze mnie i zajmij sie czyms innym.Jak nie masz co robić to niki nowe powymyslaj i pisz dalej bajki.Ja nie wchodze Ci w drogę to i Ty mi nie wchodź. Cieszę sie że pekasz z dumy z siebie.Te teksty poniżej nie moje to prowokacja kolegi co chce udupic kogos z. Suzuki bardzo mu zalezy na tym.Mnie nie sprowokujesz .....
@Kasia: to twój poziom i styl jesteś troszkę cofnięta powiem Ci nie będę już tu strzępił języka bo syf z marginesu nie ma szans żeby coś dotarło ja ci powiem jedno ostatni raz zbadaj się lecz nie roznuś szerzej syfu.
@Jogi: Wracaj do swojej bajki misiu Jogi
@Kasia: i to jest właśnie poziom odpowiedzi dziwki tej klasy zaro
@Jogi: O Pan Miodek sie znalazł. Właśnie tacy jak Ty i z takim poziomem są prostakami i burakami tzn. sztuczna inteligencja.Lubię ludzi normalnych ....nie chce mi sie z Tobą gadać bo masz wyzszy poziom ale glupoty.. .a tego się nie leczy i glupoty też.
Kasiu nie przejmuj się debilami co mają łeby zryte jak się nacpają a w portkach flak?
@niko: Nie przejmij się Kasiu dupy dajesz kurwa jesteś fajna z ciebie dziwa mili klienci są bo tylko u ciebie dupe widzą i dokładnie odwrotnie gdyby nie klienci huja byś nie widziała uzupełniacie się idealnie zajebista patologia
@niko: Nie denerwuj sie kolego ,nie warto. Niech sobie piszą.
Cwelu jebany jak ci nie pasują dziwki to wal sobie gruche .
@Uuupi widać że jesteś cwelem niedojebanym.
@lol nie chodze wyrywac tylko tek akurat wyszlo i sie udalo.tak jestem antonio banderas.nie rzucaj sie chlopaku bo pstryczka w ucho bys dostal i bys polecial do mamusi z placzem usmarkany