Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Patrol
0

Do lol korzystaj z pomocy płatnego detektywa albo hakera on ustali jego adres. Wtedy poniesie kosekwecjie tego co robi zauważ że zawsze zani coś napiszę stwaia znak @ to ten sam klecha od kilku lat pisał w krakowie na Szamotuły i poznan itak dalej ustal za pare groszy jego dane i wrzuc tutaj a my się zajmiemy resztą

 
Patrol
0

Tylko nie wten sposób kto narusza dobra osobiste to podlega karze wiezienia bo ten klecha musi miec pokrzywdzonego ktury zgłosił na policjie zarażenie świadomie przez kobiete

 
Patrol
0

On ma zadanie zlikwidować prostytutki z drogi bo nie płacą podatku tak zwana szara strefa bo zwykły człowiek ma zapierdalac za grosze i umrzeć nie pobierając ani jedne emerytury

 
Patrol
0

Takie ma zadanie i zato mu płacą teraz tu się przyjebał. Mysli zejest bogiem my muwimy na niego kociasz albo klecha

 
Patrol
0

Ten debil. Co piszę tu negatywy to. Np. Guz. Trypel itak dalej smaruje od kilku lat na każdym. Miescie na wszystkie dziewczyny

 
Marc01
0

Frajerze masz czym jeść? To pilnuj zębów. ..Kaska to cwele co konia walą lec na bulgary śmierdzące.To ten co gacie miał osrane po pas .Huje niedomyte...

 
Hube
0

Lodzik słaby sexu nie próbowałem a po tym co tu piszecie pewnie dobrze zrobiłem nie zachęciła ani wyglądem ani wykonaniem.

 
Ogarniety
0

Szukasz prostytutki czy narzeczonej czy też komuś chcesz dowalić anonimowo? Sprawdź w wikipedii kim jest prostytutka i narzeczona a potem sobie dalej pisz bajki o Stokrotkach i Żabkach.

 
tom
0

@kasia poczytalem kilka twoich wpisow pozniej.nazwalas kogos ze posiada sztuczna inteligencje.czy ty wiesz co to jest sztuczna inteligencja???? moze sie zdenerwowalas na negatywne wpisy i palnelas bzdure.widzisz nawet probuje cie tlumaczyc

 
tom
0

@kasia .tak kasiu odwiedze i te sklepu ktore mi sugerujesz.widzisz jest dziwka i jest klient.bylo i bedzie tyle ze ty nawet do piet nie dorastasz jednej i drugiej np na tej kasie w lewiatanie ktora sie szanuje i nie sprzedaje.pozdrawiam zakochancow i pania

 
tom
0

@do wszystkich.nie brzydze sie zwyczajnie w polsce na palcach mozna polkiczyc prostytutki ,zreszta jak sadze i na swiecie,ktore w trakcie spotkania zachowuja sie tak ze nie odczuwa sie ze sie za to placi i potrafia stworzyc taki klimat jakbys jeden z drugim i reszta znal ja od dlugiego czasu.nie chodze po marketach aby wyrywac ,zwyczajnie sie trafilo.ktotys tam cos szczekal na mnie to powiem tyle nie unos sie chlopaku bo pstryczna w ucho dam i z gilami u nosa polecisz do mamusi z placzem.

 
Kasia
0

Kolego chyba pekasz z dumy po tych komentarzach.Zejdz ze mnie i zajmij sie czyms innym.Jak nie masz co robić to niki nowe powymyslaj i pisz dalej bajki.Ja nie wchodze Ci w drogę to i Ty mi nie wchodź. Cieszę sie że pekasz z dumy z siebie.Te teksty poniżej nie moje to prowokacja kolegi co chce udupic kogos z. Suzuki bardzo mu zalezy na tym.Mnie nie sprowokujesz .....

 
Jogi
0

@Kasia: to twój poziom i styl jesteś troszkę cofnięta powiem Ci nie będę już tu strzępił języka bo syf z marginesu nie ma szans żeby coś dotarło ja ci powiem jedno ostatni raz zbadaj się lecz nie roznuś szerzej syfu.

 
Kasia
0

@Jogi: O Pan Miodek sie znalazł. Właśnie tacy jak Ty i z takim poziomem są prostakami i burakami tzn. sztuczna inteligencja.Lubię ludzi normalnych ....nie chce mi sie z Tobą gadać bo masz wyzszy poziom ale glupoty.. .a tego się nie leczy i glupoty też.

 
Uuupi
0

@niko: Nie przejmij się Kasiu dupy dajesz kurwa jesteś fajna z ciebie dziwa mili klienci są bo tylko u ciebie dupe widzą i dokładnie odwrotnie gdyby nie klienci huja byś nie widziała uzupełniacie się idealnie zajebista patologia

 
tom
0

@lol nie chodze wyrywac tylko tek akurat wyszlo i sie udalo.tak jestem antonio banderas.nie rzucaj sie chlopaku bo pstryczka w ucho bys dostal i bys polecial do mamusi z placzem usmarkany

Zaloguj / zarejestruj