Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
tom
0

@jack stary starzy klienci i zakochani i posikani na nia to goscie 50 plus lub jakas patola.facet moim zdaniem w miare wygladajacy do 40 nie ma problemu ogarnac sobie dymanka.ja osobiscie z biedry lidla pare kasjerek np wyrwalem.fakt kosztowalo mnie to suma sumarow wiecej niz u kurwy ale jak 2 strony sie angazuja w sex a nie tylko jedna a druga za kase to jest rzecza malo porownywalna.nawiasem mowiac to wg mnie ta pani to palota.zamienilem z nia kilka slow i na tym zakonczylem poniewaz mi to wystarczylo.pozdrawiam

 
Lovsong
0

@Lol: hahaha dokładnie tylko dobrze ze można wybrać ja bym tej nie wybrał nie wsadzilbym jej nawet palca w oko bo by usechł

 
Lol
0

@tom: chodzisz po biedronkach i lidlach wyrywac laske ale sie usmialem bu haaaa ha mysisz byc ciacho biedronkowe koles mnie rozjebal tym tekstem .Ale laski w tych biedronkach hihi jak ty ciasteczkowy potwor lidla

 
Ogarniety
0

@tom: to po co z nią gadałeś skoro brzydzisz się płatnym seksem?Porozmawiać o czym -o współczesnej sztuce?

 
Tymek
0

Wy się pisać nauczcie dopiero paragafami sypcie, to że przenosi świadomie choroby weneryczne też jest karalne tym bardziej jak świadomie a ten kto o tym piszę ostrzega bo może sam popełnił błąd, i wie co jest na rzeczy a matoły co wypisują jakie to one piękne i pachnące niech nie porównują ich do prawdziwych prostytutek bo syf przydrożnych dziwek które za 50 zera dadzą wszystko co chcesz jest dnem każdy bierze odpowiedzialność za siebie.

 
Koles
0

@Tymek: I tu ci przyznaje rację jeździłem tam przez 2 lata teraz rok przez swoją głupotę się lecze i niech mi ktoś teraz napiszę że komuś ubliżam śledzę te forum nic nigdy nie pisałem ale masz człowieku rację miałem tam sam pojechać powiedzieć ale zawsze tam byłem przejazdem i szkoda mi czasu aby tam wracać

 
Lol
0

@Tymek: dno cie zrobiło korwo cwelu koluszkowy seacie czarny jestes pizda ciota nie facet na huju kilo sera huju pojaz sie u kachy a wyrucham cie cioto jebsna dawaj jutro strozu

 
Tymek
0

@Lol: Koleżanko nie rozkręcaj się tak dajesz wszystko i jest syf chcesz pokazać że dobra jesteś a jest dno dobrą beke miałem czarny seat no ciekawe

 
Kasia
0

Ludzie zakompleksionych można podzielić na dwa typy. Niektórzy są nieszkodliwi, a inni toksyczni. Swoje niskie poczucie wartości próbują podbudować cudzym kosztem, czyli tobą. To właśnie z ich strony padają uszczypliwe uwagi, chamskie komentarze i uwagi mające na celu zniszczenie twojej pewności siebie. Często towarzyszą im złośliwe uśmieszki oraz lekceważące spojrzenia. Takie działanie ma cię zbić z tropu i przeważnie idzie w parze z arogancją.Nic z tego Panowie piszcie co chcecie .Mnie to nie rusza .....

 
Guma
0

@Kasia: ty jesteś tak tępa że sama nie jesteś w stanie zdania poprawnie złożyć słownik w telefonie ci pomógł czy zdolniejsza koleżanka?? Twój styl wypowiedzi to coś w stylu tępe tłuki czy so zamiast są itd.

 
Lil
0

Ludzie którzy ublizajo tej dziewczynie so cale zycie popychadlami i gnebieni przez wlasne zony .Poprzez ublizanie innym dowartościowojo sie w ten sposob.Zazwyczaj mają 150 cm i cale zycie sa poychadlami i bici po glowie.Wiecej kultury i ogłady

 
Wim
0

CYTATArt. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary. § 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego

 
Lol
0

Czyli ta z biedronki to dopiero korwa .Chlop w domu a ona sie puszcza.Prostytutka bierze pieniidze nie da darmo fajne macie biedronki i zonki

 
jack
0

byłem dzis około 14 swoje trzeba było odczekać w kolejce jak ją odwoziłem dwóch już czekało, nie rozumiem negatywnych komentarzy, ci co nie byli u niej niech się nie wypowiadają

 
Romek
0

@jack: to musiałeś trafić na niesamowity dzień ja nigdy tam kolejki nie widziałem, marnosci z niej jeśli chodzi i o umiejętność i wygląd to rzecz gustu dla mie paskudna dobrze ze na gębę nie musiałem patrzeć

 
Bmw
0

Ja byłem dziś u niej i wziąłem sex i powiem wam ze cipka gładką ma i jest czysta dziewczyna.Jak dla mnie ok to moje zdanie.Pozdrawiam panią napewno wrócę

 
Pleban
0

Witam wiem że koleżanka o której piszemy często czyta te komentarze więc najwyższy czas opuścić to miejsce i wpuścić jakąś młodszą. Bo niestety Kasiu ale twój czas już minął;(

 
Popek
0

@Pleban: to nie tylko ja tak myślę masz kolego rację podpisuje się pod tym obiema rękami. Pozatym jeździłem tylko do niej a teraz krosty na huju lecze już od pół roku i zawsze w gumie.,tu ktoś pisał że syfiara na oko może tego nie widać ale cóż w tym jest.

 
Xcc
0

@Pleban: huj cie boli ze nie stoje ! To cie jeszcze dluuuuugo bede kluc w oczka.Czas aby co niektórzy poznali sie z kims ....ja nie mam nic do stracenia a ty? Chyba ze jestes typem rolnik szuka zony wiec odpierdol sie .A co do higieny to wiecej mam do powiedzenia ...wiec bede ile chce na .Znajdz se babe to nie bedziesz placil selawi

 
Popek
0

@Xcc: a tobie dupa się zstrzęsie tania szmato jutro bym przyjechał a byś lizala wora za parę zera więc nie cwaniakuj bo takie coś jak ty kobietą nazwać nie można

 
Toro
0

@Xcc: siedzisz w samochodzie a tylko zobaczysz że ktoś staje to trampy palisz tupe z samochodu ponosisz nie bądź koleżanko taka cwana bo stracisz na tym oj stracisz

 
Toro
0

@Xcc: zyskasz jednego huja w dupie więcej bo tylko malolaty cię pierdołą mamuśka no ryj masz oszpecony, zyskaj klientów szybciej cię szlak trafi i pójdziesz w końcu.

 
Cpnn
0

@Xcc: ty nie wiesz kto tu pisze swojaki też hehe durna kaśko a potem cię pierdolą co zechcą opiszą nikomu nie zabtonisz

 
Xcc
0

@Toro: Solarka niszczy ale wasze baby a widzialam to otyle i zaniedbane dlatego pozostaje wam latac po lasach...piszcie co chcecie mam to gdzies .Dobranoc juz tu nie odpisze przyjedz i powiedz w twarz bohatezy e telefonie

 
Porto
0

@Xcc: ty Kaśka przez to samo jebanie skurwiała jesteś szmata a w twarz ci przyjadę powiem cwana tylko w pisaniu na forum jesteś na miejscu dupe kulisz

 
Szwagier
0

Ludziska jak ona wygląda czarne włosy do ramion??? Ostatnio chyba jej nie było albo nie widziałem jej, nie chciałem zrobić przypału nie jestem stąd ktoś podpowie

 
Tup
0

@Dingo: dokładnie tego pana nie sposób zrozumieć wypowiem się ja mi nie odpowiada ta z tej lokalizacji niby jest miła ale ani ładna ani dobra w w tym co robi zawsze proponuję krzaki i dupsko wypnie i tyle nic ciekawego ale też nie ma co wymagać myślę że nie obraziłem tą opinią takie jest moje zdanie o tej pani

 
Daf
0

@Tup: Kolego a co ci ma wypiąć brzuch jesli nie chcesz w krzakach to w aucie ją dymaj ? Mam na myśli tą z pasata na przeciwko baru tak o tej piszemy ?odp.

 
Daf
0

@Jopp: Moźe ty mi polecisz dobrą dziwke z trasy albo jakieś namiary na domowke studentki cichodajki no wiesz o co mi chodzi?

 
MAN
0

Bylem dzis u tej dziewczyny z pasata jestem zadowolony nie wiem czemu tamten koles tak napisał. Dla mnie na plus fajna jest

 
Xcc
0

Ten ktory mnie nagral to skoda wx dzis cie zlapalam i teraz ty sie wypowiedz .pokazalam ci wiecej klasy od ciebie smieciu masz zone i bylam zdziwiona ze to ty prostaku.Malo na gacie nie zrobiles ale ja świnia nie jestem pokazales kim jestes ze nie bales sie ze zona zobaczy.I tak jak mowilam udueasz wpis bo wiesz ....mowilam ci

 
Xcc
0

@Dino: wszystko pokasowal ale jest ponizej pasa co zrobił. Ze sie nie bal ze zona zobaczy. Dostał nauczke a do zony nic nie mam nie niszcze nikomu zycia.Robie co robie ale nikomu w zycie nie wchodze

 
Xcc
0

@Uuuu: znam go ze 2 lata i nie pomyślałabym ze to zrobi.Nie chce tu na forum pisac ale wiedzialam , ze lizingowce to sztywna inteligecja .Nie robi sie tak bo ja nigdy bym tego nie zrobiła. To z tych "porzodnych" wiecie garnitur koszula co to nie on.Myślałam, ze jakis małolat a tu proszę. ....

 
Uuuu
0

@Xcc: Ty przebiegła bestia jesteś Kasieńko myślałem tak bo tu jakiś czas temu na którymś forum dziewczyna szukała informacji o gościu z czerwonego Suzuki Vitara z czarnym dachem kasę chciała płacić grubą za info o nim.

 
Xcc
0

@Uuuu: porobalo cie chłopie cofnij sobie komentarze u mnie i czytaj...... Napisał ze mnie nagrał a moglam isc z tym wiesz gdzie ale nie ma co tu pisac .Wazne ze go dorwalam i wszystko pousuwal i nigdy juz tu nie wejde .Piszcie co chcecie zaluje ze tu pisze wogole .

 
Ktos
0

@Uuuu: ale to chodziło że żona szukała info o mężu swoim dowiedziała sie że może jeździ i chciała płacić dziewczynom które stoją za info.

 
Tri
0

@Xcc: ciekawe kto by pamiętał kto jakim samochodem jeździe czerwone Suzuki Vitara dachem hmm nie sposób zapamiętać

 
Zonk
0

@Xxx: za żadne pieniądze bo jestem w stanie dać dużo więcej tak że nie będziesz już musiała tam stać przywiozę go powiesz tylko tak bywał.

 
Niemiec
0

Kaśka twoja dupa to jak autostrada co się dziwisz że cię nagrywają i pierdołą jak sobie zamarzą, wybrałaś taki fach to masz z rok już nie byłem u ciebie to teraz taka wojowniczka się zrobiłaś?

 
zorba
0

pani strasznie pyskata z tej miejscowki.jedna nagrali ze 2 lata temu i do dzis jej filmik jest w sieci.nic nie mogla z tym zrobic.kolezanko szwagry wymieniaja sie filmikami jak nagrywaja.twoj tez krazy.podejrzewam ze to tylko kwestia czasu jak znajdzie sie odwazny i na net pusci ububliczniajac

 
Czar
0

Ta koło baru cierpi widzę na brak klienta bo widzę bulwers ostry pod różnym nikiem pisze jak wkurwa dostanie,stali klienci ja tylko biorą trzeba się pogodzić z wiekiem udostępniając miejscówkę młodszej ładniejsze dupie. ??

 
Xcc
0

Ja siedze bo mi nie zalezy na nowych klientach inne muszą stac .Ja nic w zyciu nie muszę ja cie moge ydostepnic kumplom moim jak chcesz.Jak ci cos nie pasuje to won odemnie. Co boli ze dupy nie ruszylam do ciebie siedze i siedziec bede.Jak. chcesz stan sobie na koko na przeciwko i stij na nozkach.Wole plotku sobie czytac na necie niz do ciebie podejsc dupy nie rusze .

 
Xcc
0

@Czar: powiem ci jedo nie udzielaj sie na temat miejscowki bo jestes za mały.Druga sprawa jesli odwracam sie do kogos plecami jak siedze to zaczy WON.Im mniej wiesz mroweczko tym lepiej śpisz ...znajdz sobie kobiete to głupoty z glowki wyjdą to taka rada dla ciebie kolezko.Nie chce mi sie pisac jestes małolat dziki ryj .Zegnam ozięble

 
Czar
0

@Xcc: hehe nie wiem z kim ty mnie mylisz bo jak podjechałem jakiś już czas temu to sama przyszłaś, a piszę tylko co tu widzę co piszecie już z rok nie byłem tam,ale jadą po tobie równo.

 
Xcc
0

@Czar: no spoko jadą bo nie raz ktos zle się zachował. Nie chce tu nikomu ublizac czy tobie czy innym jestem z dala od tego.Ile tu bylo innych i zadna tu nie zagzala miejsca a mają gdzie stanoc . Poprostu czasami mi sie nic nie chce i siedze a nie ze nie mam klientow kazdy ma taki dzien.A to co mam to sama dla siebie a nie na pokaz .Naprawde nie lubie sie tu udzielac ale powiem jedno tak jak niektórzy na mnie nie mogą patrzec tak samo ja na nich.A ci co pomnie jadą to są ci z ktorymi pojechalam ja taka jestem.Tylko ze ja mowie tam na miejscu w twarz a nie tu.A kazdy ma prawo pisac opinie .Juz koncze z tą stroną nie chce mi sie tu pisac mam co robić

 
xxx
0

@Xcc: cześć słonko w jakich godzinach jutro pracujesz ? I jak wyglada u ciebie to cenowo ? Jutro będę przejeżdżał koło ciebie chętnie bym podjechał .

Zaloguj / zarejestruj