las Sekociński

fajne, ładne dziewczyny .naprawde....rozne do wyboru...bardzo zgrabne i miłe ..polecammm...super...momentami jest ich z osiem -tyle naliczyłerm ostatnio:)...jest w czym wybierac..

Komentarze  dodaj komentarz
 
Ass
-6

@Monika1994: Siemanko Monika nie przejmuj się to co piszą o tobie. Jestem pewien że to Jagoda pisze te komentarze no jej żal dupę ściska że masz więcej klientów niż ona. Wiedziałem cię dzisiaj zajebiście wyglądasz podjadę do ciebie w przyszłym tygodniu

 
Monika1994
0

@Ass: ja się tym nie przejmuje ,gdybym się przejmowała to bym nie stała a sama doskonale wiem jaki mam serwis ,rzecz jasna też jest że nie każdemu dochodzę bo stwórcą nie jestem . Dziękuję !

 
TomsonTomson
0

@ATRAM: Szwagier, Oliwka to taka niewysoka blondynka ze sportowym cialem (umiesnione nogi, wiekszy tyle, waska talia). Cycek - zrobiony. Buzia - ladna. Nadasana. Jak bys ja trafil - to bierz od tylu: jak Ci sie wypnie, to strzelasz... no, szybko ;D Ale czy ona jeszcze stoi?.. Bywala tu "na stale" kilka lat temu. Teraz ja Szwagry widywali latem, pare razy.

 
Rolls
0

@Miki232: Oliwkę znam parę ładnych lat. Wróciła po dłuższej nieobecności. Teraz jeszcze u niej nie byłem. Warsztat to ona miała zajebisty, najlepiej robiła loda w promieniu 100km. Wygląd też ok, cyc zrobiony. Poprostu typowa sucz! Ale ego to ma wybujałe. Kiedyś jechałem z nią na akcję to napierdalała na szwagrów ile wlezie. Teraz widzę też przyjeżdża kiedy chce i wybiera sobie klientów. Wieczny foch po prostu!

 
Rolls
+1

@karol3684367: w tym sezonie widziałem ją dwa razy, jadąc od S8 za zakrętem w lewo ,pierwszy wjazd do lasu po prawej. Praktycznie naprzeciwko asfaltowej drogi.Niska blondi z dużym cycem. Przyjeżdża nissanem Xtrail. Tydzień temu podjechałem do niej i ustawiłem się w kolejce szwagrów, chyba 3 w kolejności, to obroniła pierwszego w lesie bo nie chciała jechać z nim autem. A jak przyszła to zapakowała się w swoje auto i pojechała w pizdu. A dziś byłem to jej nie było tylko szwagry się kręciły koło jej miejscówki.

 
Rolls
0

@karol3684367: generalnie nie wiadomo kiedy będzie i czy w ogóle. A jak jest to nie wiadomo czy się załapiesz i czy szanowanie wsiądzie do twojego auta czy obrobi w lesie. Jak trafisz na jej dobry humor będzie ok. Pisałem wieczny foch na gębie.

 
Rolls
+1

@Miki232: dziś odpuściłem. Choć Jagoda była wolna. Kiedyś byłem u niej kilka razy ale teraz jest już mocno zajechania. A do Moniki była kolejka pięciu szwagrów i czekali aż dopije kawę 😂😂😂. Generalnie nie jeżdżę już na Sękocin bo nie warto ale jak usłyszałem że jest oliwka to zajżalem

 
Rolls
+2

@Arek78: oliwka nie denerwuj się. Przecież pisałem że zajebiście obrabiasz brudne lachony. mówiłaś że nie zaglądasz na tą stronę bo wszyscy piszą o tobie tak samo. Zapomniałaś napisać jaką ty jesteś zajebista 😉

 
ATRAM
0

HEJ, CZY MOGĘ PROSIĆ KOLEŻANKĘ O PRZESŁANIE JAKIEGO KOLWIEK ZDJĘCIA BO JESTEM Z DALEKA I CHCE WIEDZIEĆ CZY WARTO PODJECHAĆ I CZY BĘDĘ ZAINTERESOWANY. MAILA POPROSZĘ NA [mail]