las Sekociński

fajne, ładne dziewczyny .naprawde....rozne do wyboru...bardzo zgrabne i miłe ..polecammm...super...momentami jest ich z osiem -tyle naliczyłerm ostatnio:)...jest w czym wybierac..

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
ZdrowyChlop
0

Ktoś sprawdzał blondynę, co ostatnio stoi po srodku lasu? Naprzeciwko stała ostatnio jakaś mała czarna, pierwszy raz widziałem... ale stały i pierdoliły we dwie przez 40 minut na siedząco.

 
nowy77
+3

1. jagody nie ma. 2. ale stoi rakieta Bułgara po środku traski, ale no nie da się dobić, jedno auto odjeżdża drugie podjeżdża, jak kiedyś u jagody kolejka była. trzeba było sobie zajmować miejsce, ale to czasy jak jeszcze nie było wysypu Bułgarek. 3. fajna stoi po prawej 3-4 zjazd za parkingiem jadąc od Piaseczna do Nadarzyna, mocna Bułgara z niezłym cycem. można się targować.

 
Arkowski
+1

@nowy77: I taka rakieta to zarobi💪😍 Jest tyle pięknych kobiet które marnują swój potencjał na pracach po biedronkach czy innych tego typu lidlach....a mogły być już milionerkami 🤣

 
Arkowski
0

@AnaloMiko: Bez przesady. Ja liże cipki różnym dziwkom od kilku dobrych lat. Nigdy mi nic nie było po tym a kocham to robić 😊 Więc nie strasz tu kolegi jak chce niech liże, mineta to coś pięknego 😍 💪

 
Rysiek6969
0

@Radamel: albo ona od niego coś zlapie jak tak każdej proponuje bez gumy, to znaczy że nie ma już nic do stracenia...

 
Amatorek2133
0

@Radamel: No jak pani oferuje bez gumy to nie tykać, jak ładna by nie była, chyba, że facet z kolei też nie ma nic do stracenia...

Zaloguj / zarejestruj