las Sekociński

fajne, ładne dziewczyny .naprawde....rozne do wyboru...bardzo zgrabne i miłe ..polecammm...super...momentami jest ich z osiem -tyle naliczyłerm ostatnio:)...jest w czym wybierac..

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Rysiek6969
0

@Radamel: albo ona od niego coś zlapie jak tak każdej proponuje bez gumy, to znaczy że nie ma już nic do stracenia...

 
Amatorek2133
0

@Radamel: No jak pani oferuje bez gumy to nie tykać, jak ładna by nie była, chyba, że facet z kolei też nie ma nic do stracenia...

 
KazikBykk
+1

@Radamel: Słyszałem że psiarnia wszystkie laski spisuje, sprawdza. I chyba tyle. Pomimo zakazów zatrzymywania nic nie dzieje się.

 
Nowypan
+3

Polecam laske jadac od parkingu po lewej stronie czarne wlosy szczupla miala namalowane cos nad brwia albo tatuaz meeega mila jeczala co mnie podniecalo chciala abym dotykal po piersiach bardzo mila laska

 
Jordeuszz
0

Panowie, ale zdajecie sobie jakie jest ryzyko z sexy bez zabezpieczenia? Ja rozumiem wszelkie rządzę i pikanterię, ale to może się zdrowotnie bardzo źle skończyć, przemyślcie to

 
Jackie56
0

Jest ta najładniejsza z bardzo długimi włosami, zgrabna. Stoi przy leśnej ścieżce przed szlabanem przy sadzonkach młodego lasu, druga osoba strony dużego parkingu od Piaseczna Czy ktoś ze szwagrów ją zaliczył? Jaka jest Mam na nią ochotę

 
Radamel
0

@Jackie56: Ta śliczna węgierka była wczoraj, a jak przejeżdżałem, to widziałem, jak opierdziela ja jakaś grubsza babka, chyba ze srebrnego matiza. A dzisiaj już węgierki nie było.

 
Mastebdsm
+1

Czy wiadomo czy ten starszy pan co jest codziennie podgląda za parkingiem w jakich godzinach stoi? 10-16? Szacun że jest codziennie xd

 
Kacperchodyna
0

@Kokos99: niee, niestety nie wiadomo a fajnie jakby ktoś napisał, bo nikt nigdy nie napisal, nie masz co przewijać do dołu bo nigdy nie był poruszony tam ten temat

 
Dziendobry0000
0

Szwagry jak tam z psiarskimi i mandatami ? Gdzie lepiej nie wjeżdżać? Za stawanie przy drodze sie nie czepiają? Czy można je gdzieś zabrać??

 
Amator213131
+4

Panowie uważajcie na tej drodze, tam non stop szwagry się zagapiają na panie i są wypadki, dziś był przed 17 kolejny.

Zaloguj / zarejestruj